„Zranione ptaki”. Wywiad z Ali Yasin Özegemen. Jaki naprawdę jest serialowy Levent Metehanoğlu? Cała prawda o relacjach z Gizem Arikan i nie tylko [TYLKO U NAS, WYWIAD]

Ali Yasin Özegemen dał się polskim widzom poznać jako Levent Metehanoğlu z serialu „Zranione ptaki”. Jego postać jest dość zamknięta w sobie, małomówna i bardzo porywcza. Jaki z kolei jest aktor, który się w Leventa wciela? Co go łączy z serialową Meryem i jak wyglądało „od kuchni” tworzenie uwielbianego w Polsce serialu? W wyjątkowym wywiadzie dla Telemagazyn.pl Ali Yasin Özegemen zdradza to wszystko i znacznie więcej!

Multimedia

Ali Yasin Özegemen gra Leventa Metehanoğlu. Wyjątkowy wywiad z tureckim aktorem

Polscy widzowie pokochali produkcje znad Bosforu. Tureckie telenowele i seriale spotkały się w Polsce z serdecznym odbiorem, gromadząc liczną widownię przed telewizorami. Jednym z nich jest serial „Zranione ptaki”, (tur. Yaralı Kuşlar).

Zaręczyny i ślub Ayşe i Cemila były jak z bajki! Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

„Zranione ptaki” - o czym jest serial?

Akcja serialu osadzona w realiach współczesnej Turcji. Główny wątek koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Ona opiekowała się malcem przez pięć lat. Chłopczyk pojawił się w ich rodzinie, kiedy była nastolatką. Ktoś podrzucił go jej ojcu, Durmuşowi. Ten chciał sprzedać dziecko, ale został aresztowany. Kochają się jak rodzeństwo, trzymają się razem, a ich silna miłość pomaga im pokonać wszelkie przeciwności tego świata. Meryem zrobi wszystko, aby zapewnić "bratu" spokojny, szczęśliwy dom. Ciężko pracuje na utrzymanie, by Omer nie trafił na ulicę. Nie ma pojęcia, że chłopiec jest synem bogatego, wpływowego przemysłowca. Został uprowadzony w wyniku zaciekłej walki o władzę i dominację w rodzinnym imperium. Czy Meryem uda się odnaleźć biologiczną rodzinę Ömera?

Jednak nie tylko Meryem i Ömer są istotni dla fabuły. Jest jeszcze jedna kluczowa postać - Levent Metehanoğlu, w którego wciela się przystojny turecki aktor Ali Yasin Özegemen. Choć Polskę i Turcję dzieli spora odległość, dzisiejsza technologia pozwala na wiele - także rozmowy między polską dziennikarką, a tureckim aktorem. Przeczytaj wyjątkową rozmowę ponad granicami!

Pierwszy w Polsce wywiad z tureckim aktorem Ali Yasin Özegemen

Jak trafiłeś do obsady serialu „Zranione ptaki” (tur. Yaralı Kuşlar)?

Ali Yasin Özegemen: Siedziałem w nocy czytając jedną z moich ulubionych książek, „Proroka" Khalila Gibrana, gdy zadzwonił mój telefon. Był to kierownik castingu. Podesłał mi pierwsze pięć odcinków scenariusza. Levent był dla mnie bardzo interesujący, w miarę lektury byłem coraz bardziej ożywiony. Czułem w sobie ich ból. To było imponujące. Poszedłem na casting i ożywiłem postać.

Czy widziałeś się od początku w roli Leventa, czy może innej postaci - np. serialowego Cemila czy Tekina?

Odezwali się do mnie z propozycją wcielenia się w Leventa. Jego postać wywarła na mnie takie wrażenie, że nie rozważałem innej roli.

Emre Çaltılı wciela się w Cemila, przyjaciela Leventa. Tego mogliście o nim nie wiedzieć!Zobacz więcej

Jakie relacje panowały na planie serialu?

Pracowałem z niesamowitym zespołem. Po pewnym czasie staliśmy się jak rodzina, bo tej pracy poświęciliśmy całe dnie i noce. Okoliczności czasami bardzo nam to utrudniały, ale z wielkim oddaniem pokonaliśmy je wszystkie. Wszyscy byli bardzo pracowici!

Jak wyglądała praca nad serialem? Czy w ciągu jednego dnia nagrywaliście jeden odcinek czy wymagało to więcej dubli i czasu?

Do domu wracałem o 3 w nocy, a na planie pojawiałem się o 7 rano. W przypadku seriali telewizyjnych, emitowanych co tydzień, kręci się średnio 10-12 stron scenariusza dziennie. My kręciliśmy 25 stron. Jednakże czuliśmy się jak w domu, bo zespół był zgrany.

"ZRANIONE PTAKI" - ZOBACZ STRESZCZENIA ODCINKÓW!

Czy pracujesz nad nowym filmem, serialem? Opowiesz o nowych projektach, w które się angażujesz?

Niedawno nakręciłem film. Myślę, że „Operacja Hill" ukaże się w październiku. Rozważam również inne oferty. Postać Leventa i serial "Zranione ptaki" miały bardzo pozytywny wpływ na moją karierę. Chcę robić więcej, lepiej, na wyższym poziomie. Współpracuje z bardzo miłymi i profesjonalnymi managerami, szukamy ciekawych propozycji zawodowych.

Jakie są Twoje zawodowe marzenia?

Chcę kontynuować swój zawód w taki sposób, aby unieśmiertelnić swoje imię i dać przykład młodym ludziom. Staram się jak najlepiej ożywić postacie, które mogą odzwierciedlać mnie i mój wewnętrzny świat.

Co wiemy o Ayşen İnci, która gra matkę Leventa? Widzowie ją wprost kochają!Zobacz więcej

Czy był Pan świadom, jak wielkie grono fanów ma w tak odległej od Turcji Polsce?

Instagram to dobra platforma, aby to zauważyć. Wiadomości są niesamowite. Bardzo dziękuję za piękne wiadomości, które otrzymuję! Kocham i pozdrawiam Was wszystkich!

Czy zastanawiał się Pan nad przyjazdem do Polski? Polscy fani byliby zachwyceni!

Mam dwoje znajomych mieszkających w Polsce. Kiedy dzwonią, mówią, że muszę tu przyjechać. Mam nadzieję, że niedługo to nastąpi - bardzo bym tego chciał!

Czy jest rola, której by Pan nie przyjął? Jeżeli tak, to jaka i dlaczego?

Tak, oczywiście. Jeśli postać nie służy czemuś, nie uczy czegoś, jeśli pojawia się w historii tylko dlatego, że jest, nie zaakceptuję takiej propozycji.

To ją zastąpiono w tureckim serialu inną aktorką! Co wiemy o Elif Erol?Zobacz więcej

Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu?

Uczciwość jest dla mnie bardzo cenna. A najważniejszą spuścizną, jaką mogę zostawić, jest honor.

Niewiele wiadomo o Twoim życiu prywatnym. Uchylisz rąbka tajemnicy?

Uwielbiam dzielić się wszystkim, co dotyczy mojego życia rodzinnego - uważam się za szczęściarza, mając tak piękną rodzinę. Gdybym miał jeszcze raz przyjść na ten świat, gdybym miał możliwość wyboru, wybrałbym ich ponownie! Mam siostrę i dwóch słodkich siostrzeńców.

Czy rodzice wspierali Pańskie plany i ambicje o modelingu i aktorstwie?

Trochę trudno było przekonać ojca. Byliśmy w innym mieście, kiedy podjąłem tę decyzję. Powiedział, że nie będzie rozmawiał przez telefon. Przyszedł, poszliśmy na obiad. Powiedział: podążaj za swoimi marzeniami. Powiedział mi również, że zawsze będzie po mojej stronie. To bardzo cenne.

Jest etatową serialową zołzą. Prywatnie jest zupełnie inna! Zobacz więcej

Czy wystąpiłbyś w reality-show lub widzisz się w roli prowadzącego program? Jeżeli tak, jaki najchętniej byś stworzył/poprowadził?

Są ludzie, którzy robią to bardzo dobrze. Ja zajmuję się aktorstwem, wolę jechać tam jako gość.

Co uważasz o swojej postaci z serialu „Zranione ptaki”, Levencie? Bardzo różni się od Twojego charakteru?

Levent to wspaniała postać. To także wyjątkowa postać dla mnie, choć nie zawsze popieram to, co on robi i jak postępuje. Nie umiałem sobie nawet wyobrazić ułamka bólu, jaki on przeżywał, ale zrobiłem co w mojej mocy, sumiennie się przygotowując, by jak najlepiej oddać uczucia tej postaci przed kamerą. To także bardzo stabilna postać, można na nim polegać, bardziej niż sądzę, że można polegać na mnie. Jest sporo różnic między nami, ale są także podobieństwa - jesteśmy bardzo podobni we współczuciu.

W serialu grała zlęknioną Meryem. Prywatnie to przebojowa piękność!Zobacz więcej

W pewnym momencie pojawiły się plotki, jakoby łączyło Cię coś więcej z koleżanka z planu, Gizem Arikan odgrywającą rolę Meryem. Jak skomentujesz te rewelacje?

Gizem jest moją drogą przyjaciółką. Zostaliśmy ponownie partnerami w innym projekcie. Byli tacy, którzy tak myśleli ze względu na szczerość, a przede wszystkim dlatego, że lubili Leventa i Meryem. Ale tak naprawdę my, ja i Gizem, byliśmy tylko przyjaciółmi.

Czy serce serialowego Leventa jest zajęte? Fanki umierają z ciekawości!

Moje serce jest pełne rodziny i przyjaciół. Ale nie, w tej chwili nie mam nikogo w życiu :)

Mawiają, że ludzie dzielą się na miłośników psów i kotów. Do którego „obozu" Ty należysz?

Nie mam takiego rozróżnienia. Mam kota i psa, a kocham wszystkie zwierzęta.

Gra przyjaciółkę Meryem. Co o niej wiemy? Zobacz zdjęcia tureckiej piękności!Zobacz więcej

Jakie filmy i seriale są Twoim absolutnym „top"? Które produkcje Cię najmocniej zainspirowały, może nawet ukształtowały?

Lista jest naprawdę długa. Jeśli wymieniłbym którykolwiek z nich, jest spora szansa, że o innym bym zapomniał lub byłoby to wstydem dla innego. Jest masa naprawdę świetnych filmów, seriali i aktorów.

Masz swoich faworytów w świecie filmów i seriali?

Jest ich tak wiele, znanych mniej lub bardziej. Czasami nawet aktor z niewielką rolą w filmie może zainspirować. Więc jeśli spróbuję wymienić aktorów, którzy mnie zainspirowali, może to nam zająć nawet i dwie, trzy godziny. Oglądam coś na co dzień iw każdej przestrzeni. Staram się oglądać różne rzeczy z każdego kraju.

Dziękuję pięknie za wywiad.

Ja również dziękuję! Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów z Polski!

Tureckie seriale lato 2022. Odmieniona Meryem ze "Zranionych ptaków" i nowość z gwiazdą "Zakazanego owocu"!Zobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Malgorzara Michalska (gość)

  Bardzo mi się podobał ten film tureckiZranione ptaki mogłam bym jeszcze raz ogladala

  15.01.2023 14:29
 • Regina (gość)

  Uwazam ,ze serial byl bardzo dobry.Super Aktorzy,bardzo dobra gra aktorow.Uklony dla calego zespolu.Pozdrawiam

  14.01.2023 22:14
 • Nono (gość)

  Tak się zastanawiam czy wy rozumiecie co to jest miłość, czy jesteście wstanie zrozumieć człowieka, który przeżył taka traumę, taka tragedię a Meriem kocha do szaleństwa i tylko głupiec albo złośliwiec tego nie widzi .Melis no cóż wstretna postać ale takich nie brakuje ,które udawać potrafią perfekcyjnie i nie mają za grosz sumienia nie ważne że wyrządzają kochanej osobie krzywdę ważne że osiągają cel stąd ie wziął egoizm tekin niech go piekło pochłonie i ta cała melis mieli swoje chore urojenia i robiąc wszystkim krzywdę je realizują beż żadnych skrupułów. Takie typy samo życie.

  13.01.2023 20:41
 • nigdy więcej takich filmów (gość)

  Ali Jasin,więcej takich ról nie przyjmuj ponieważ słuchałeś tylko kłamstw tej żmii,która zawsze mogła się wypowiedzieć i robiła z tobą co chciała,natomiast mocno upokorzyłeś Meryem,której nigdy nie dałeś się wypowiedzieć dlatego z bezsilności Meryem ciągle płakała do 183 odcinka.Tryumfowała Melis i z nią ślub ? Żenada.Nie widać w tym filmie prawdziwego uczucia do Meryem.Powinna cię rzucić i wyjechać do Włoch .Tam nie byłaby poniżana i szybko znalazła by we Włoszech prawdziwa miłość i znalazłaby mężczyznę piękniejszego od ciebie ponieważ Włosi są bardzo ładni i nie kochają dwie naraz.

  09.12.2022 21:21
 • Krysia 😘🤗😍 (gość)

  Dla Ciebie Książę Levent Metehanoglu Ali Yasin ozegemen 😘 Dla Mężczyźni Kochają Zołzy do Poradnik dla Kobiet Które Są zbyt miłe słowa nie należy Traktować całkiem serio znajomości dla mężczyzn tęsknota jest równiez naczna z miłością tęsknota jest dobrą do końca trzeba mieć nadzieję że dobrze bo nadzieja umiera ostatnia miłość Kochanej 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😙😙😙😙😙😙😙😙😙

  01.12.2022 17:34
 • Ja (gość)

  Z reguły nie oglądam seriali,ale przez przypadek zobaczyłam słodkie dziecko.....i tak w połowie albo i dalej wciągnęłam się.Ale dlaczego serial ciągnie się ,jak guma do żucia?

  29.11.2022 20:26
 • Aniela (gość)

  Piękny serial. wspaniała gra aktorów wcielających się w głównych bohaterów.

  20.11.2022 12:43
 • Daga (gość)

  Film piękny i aktorzy również. Ali jest szalenie przystojny i romantyczny. W ogóle wszystkich lubię w tym serialu. Brak mi kolejnych odcinków. Sama sobie je napisałam, ale nie jestem producentem to nie nagram tego co wymyśliłam. Pozdrawiam wszystkich aktorów bardzo serdecznie.,

  31.10.2022 09:29
 • Monika (gość)

  Super film ale trochę za bardzo rozciągany mogło być mniej odcinków bo już chciałabym zobaczyć ostatnie odcinki bo niestety jestem uzależniona od jego oglądania

  23.10.2022 12:29
 • Zofia ja (gość)

  K

  22.10.2022 12:01
 • Farida2022 (gość)

  Wyjątkowo dobry serial ZRANIONE PTAKI . Rodzina najważniejsza. Postać Lewenta mi się podoba. Jako aktor jest bardzo dobry. Swój zawód wykonuje profesjonalnie. Jak pięknie opiekuje się Omerem. Jego wielka miłośc do dziecka jest wspaniałym przykładem . Brawo Panie Ali Yasin Özegemen.

  21.10.2022 20:31
 • Pozdrawiam serdecznie cały zespół serialu . (gość)

  Krystyna Zakrzewska

  20.10.2022 15:40
 • jacek czerwionka (gość)

  Lubią pana. Lawet omer i jego siostra. I Tekin nie lubię 😈 a was. Lubię 😏

  20.10.2022 05:13
 • jacek czerwionka (gość)

  Lubię was oglądać

  20.10.2022 05:09
 • jacek Czerwionka (gość)

  😊 witam ja jestem fankom lubię oglądać film wasz omer i siostra omer i lubię pan laweta i wszystkich od pana. Laweta 😄 ja jestem polski zasze was oglądać leci film 18.45 wszystkie odcinki. Oglądam jacek zy polskich 😊 ja zy żonę oglądam was😉

  20.10.2022 05:06
 • Eva (gość)

  Dobry serial , gratulacje dla scenarzysty , ponadto uwielbiam Gizem Arikan filmowa Meryem , jest delikatna , przepiękna , wrażliwa....tworzą z Leventem doskonałą wiodącą parę . dziękuje za piękny film i emocje , które przeżywałam podczas oglądania. Czekam na was ponownie . Fanka

  16.10.2022 11:31
 • Lenczuk HenrykaKo (gość)

  Kocham niektóre seriale tureckie,ale Gokberk Demirci jest moja aspiracja.Wspanialy przystojny I profesjonalny aktor,empatyczny człowiek, życzę mu iOzge dużo szczęścia w zyciu❤!❤!❤!

  23.09.2022 16:10
 • Elkane (gość)

  Serial wzrusza, ale pr,esadnie dlugie watki oslabiaja wymowę seriu i zle czyniący są bezkarni /Melis, Tekin, Durmus/. Poza tym te sekwencje filmu i dlugie powtórki, powolne. Bohaterowie myślą, ale nic mądrego nie wymyślą, zlo i intryga rośnie pod bogobojnym dachem rexydencji!!!!!!! tki

  16.09.2022 15:04
 • Babcia Ela (gość)

  Uwielbiam waszą gre w serialu zranione ptaki kiedy ogladam bardzo sie wzruszam.zycze powodzenia w życiu osobistym.bancia ELa

  14.09.2022 21:37
 • Europa Poland (gość)

  Ahlan wa sahlan Ali Yasin Ozegemen & Gizem Arikan-zołza & Omer-Efe. Tamam. Congratulation.

  14.09.2022 13:01
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×