zranione ptaki

„Zranione ptaki” odcinek 183. Ulviye odzyskuje przytomność i sądzi, że Ömer to Efe! Doğanowi udaje się podpuścić Oyę, która przyznaje się do kłamstwa [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Zranione ptaki” - w 183. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak na szczęście Ulviye odzyskuje przytomność. Domownicy nie posiadają się z radości - z wyjątkiem sióstr... Jednak ich obawy maleją w miarę ujawniania się skonfundowania seniorki. Kobiecie wszystko się miesza, przeszłość z teraźniejszością! Sądzi, że Ömer to Efe... Oto, co się wydarzy w następnym odcinku „Yaralı Kuşlar”.

08.12.2022Zranione ptaki

„Zranione ptaki” odcinek 182. Doğan postanawia pomóc Ayşe i Cemilowi. Melis jest o krok od podania Ulviye trucizny! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Zranione ptaki” - w 182. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Doğan stara się podnieść Ayşe na duchu. Jest tak załamana, że gdyby nie on, wpadłaby pod koła rozpędzonego auta! Tymczasem w szpitalu sytuacja staje się naprawdę niebezpieczna. Gdy Melis jest o krok od straszliwego czynu, stan Ulviye ulega diametralnej zmianie! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku „Yaralı Kuşlar”.

07.12.2022Zranione ptaki

„Zranione ptaki” odcinek 181. Levent i Meryem wspólnie czuwają przy Ulviye. Melis organizuje „lek”, który wyśle seniorkę w zaświaty! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Zranione ptaki” - w 181. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Ayşe bardzo przeżywa sytuację pomiędzy nią a Cemilem. Tymczasem w szpitalu sytuacja dalej jest niepewna - Levent i Meryem wspólnie czuwają przy Ulviye. Melis przekonuje Hülyę, że powinny zabić seniorkę, zanim obudzi się i wyjawi ich tajemnicę. Od słów szybko przechodzi do czynów - organizuje środek, który ma ją wysłać w zaświaty! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku „Yaralı Kuşlar”.

06.12.2022Zranione ptaki

„Zranione ptaki” odcinek 180. Melis znajduje notatkę, ale na drodze staje jej...Ömer! Zrezygnowany Cemil podpisuje dokumenty, pieczętując rozwód z Ayşe! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Zranione ptaki” - w 180. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak poprawia się stan seniorki, co pogrąża siostry w coraz większym przerażeniu. Nie wiedzą, czego się spodziewać gdy koibeta sie obudzi! Melis udaje się odnaleźć notatkę Ulviye, ale sprawa się komplikuje. Jest na odwrocie rysunku Ömera, a chłopczyk ani myśli się z nim rozstawać! Kobieta niszczy więc wszystkie sądząc, że pozbyła się dowodów. Oto, co się wydarzy w następnym odcinku „Yaralı Kuşlar”.

04.12.2022Zranione ptaki

"Zranione ptaki". Tak wyglądały zaręczyny Leventa i Meryem. Wszystko zrujnował nalot policji i intrygi Melis! Publikujemy zdjęcia

Serial „Zranione ptaki” to niezłe zwroty akcji i skomplikowana intryga, której źródłem jest miłość. Tej bowiem w serialu nie brakuje, podobnie jak romantyzmu! Jednym z najbardziej wzruszających momentów były zaręczyny Meryem i Leventa. Wówczas fani serialu już mieli nadzieję, że odtąd będzie tylko dobrze! Niestety - piękne chwile zostały przerwane dramatycznym zwrotem akcji. Wróćmy jednak do tego i przypomnijmy sobie piękne sceny z serialu „Yaralı Kuşlar”!

04.12.2022Zranione ptaki

„Zranione ptaki”. Elif Erol - pierwsza Hülya Metehanoğlu w tureckiej telenoweli. Została zastąpiona przez Arzu Yanardağ. Co wiemy o aktorce?

Turecki serial „Zranione ptaki” zgromadził w Polsce całkiem liczne grono fanów. Wiele się w nim dzieje! Jedną z postaci jest Hülya Metehanoğlu, w którą pierwotnie wcielała się Elif Erol. Turecką piękność zastąpiła jednak inna aktorka, Arzu Yanardağ! Zamiast się smucić, przyjrzyjmy się bliżej tureckiej piękności, jaką jest Erol. Co wiadomo o aktorce? Sprawdźcie galerię - publikujemy wiele zdjęć!

03.12.2022Zranione ptaki

„Zranione ptaki”. Tak wygląda przepastna willa rodziny Metehanoğlu! Złoto kapie z sufitu, a imponujący basen i ogród dają ukojenie w upał! Tutaj dzieje się to, co najważniejsze!

W tureckim serialu „Zranione ptaki” sporo się dzieje, a akcja rozgrywa się głównie w jednym miejscu - imponującej willi rodziny Metehanoğlu. To tutaj przecinają się losy Leventa, Ömera, Meryem, Melis, Hülyi i Bahadira Złoto kapie z sufitu, a wielki basen kusi ochłodą! Tutaj też odbył się ślub Ayşe i Cemila oraz doszło do strzelaniny... Nie ucierpiały na tym jednak imponujące wnętrza. Sprawdź w naszej galerii, w jakich luksusach mieszkają serialowi bohaterowie „Yaralı Kuşlar”!

02.12.2022Zranione ptaki

„Zranione ptaki” odcinek 179. Melis i Meryem niezależnie od siebie przeszukują rezydencję! Doğan postanawia dowiedzieć się prawdy dla Ayşe! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Zranione ptaki” - w 179. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Melis symulując złe samopoczucie rusza do rezydencji, by odnaleźć zapiski Ulviye. Stan seniorki jest krytyczny - lekarz każe rodzinie szykować się na najgorsze! Tymczasem Doğan postanawia dowiedzieć się prawdy - czy Cemil naprawdę zdradził Ayşe, czy to tylko intryga Oyi? Oto, co się wydarzy w następnym odcinku „Yaralı Kuşlar”.

01.12.2022Zranione ptaki

„Zranione ptaki” odcinek 178. Siostry są przerażone - Ulviye zapisała to, co usłyszała! Rozpoczyna się wyścig z czasem. Kto pierwszy znajdzie zapiski seniorki: Meryem czy Melis? [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Zranione ptaki” - w 178. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy Leventa, podejrzewającego Melis i robiącego sobie wyrzuty o sposób rozmowy z matką. Meryem stara się go pocieszyć, a widok tej dwójki doprowadza Melis do istnej furii! Wściekłość ustępuje miejsca przerażeniu, gdy siostrzyczki dowiadują się, że seniorka zdążyła zapisać wszystko, co usłyszała... Trwa wyścig z czasem: kto pierwszy znajdzie zapiski Ulviye - Meryem czy Melis? Oto, co się wydarzy w następnym odcinku „Yaralı Kuşlar”.

01.12.2022Zranione ptaki

„Zranione ptaki” odcinek 177. Ulviye słyszy, jak Hülya przyznaje się do zbrodni! Serce seniorki tego nie wytrzymuje! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Zranione ptaki” - w 177. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy dramatyczne chwile. Po rozmowie z Leventem Ulviye idzie do Melis, by ją uspokoić. Przypadkiem słyszy rozmowę sióstr, nieświadomych, że są podsłuchiwane. Seniorka dowiaduje się, że to Hülya kazała zabić i porwać Efego oraz to, że chłopiec wciąż żyje! jej serce nie może tego znieść! Oto, co się wydarzy w następnym odcinku „Yaralı Kuşlar”.

30.11.2022Zranione ptaki

„Zranione ptaki”. Emre Mete Sönmez to chłopczyk, który wciela się w Ömera! Co wiemy o małym aktorze? Zobacz zdjęcia!

Turecki serial „Zranione ptaki”, który zastąpił na antenie Telewizji Polskiej telenowelę „Elif” zyskał w Polsce spore grono fanów. W dużej mierze to zasługa jednego z najmłodszych bohaterów - Ömera, w którego wciela się Emre Mete Sönmez. Chłopczyk wręcz dorasta na naszych oczach! Co wiemy o chłopcu, którego bohater skupia na sobie całą uwagę? Zobacz zdjęcia!

29.11.2022Zranione ptaki

„Zranione ptaki” odcinek 176. Levent ma serdecznie dosyć. Po sprzeczce z Ulviye wychodzi z rezydencji! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Zranione ptaki” - w 176. odcinku tureckiej telenoweli zobaczymy jak Levent ma serdecznie dość - z każdej strony mężczyzna jest naciskany na ślub z Melis! Temat nieustannie porusza i sama niedoszła żona, i jego brat, i jego matka... Po ostatniej takiej sprzeczce poirytowany wychodzi z domu. Konsekwencje tego będą opłakane... Oto, co się wydarzy w następnym odcinku „Yaralı Kuşlar”.

29.11.2022Zranione ptaki

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×