Futbol, książę William i nasze zdrowie psychiczne

A Royal Road to Wembley, Tackling Mental Health, Wielka Brytania 2020

Samobójstwa są najczęstszą przyczyną śmierci mężczyzn w wieku poniżej 45 lat. Autorzy dokumentu przyglądają się inicjatywom mającym na celu poprawę samopoczucia psychicznego Brytyjczyków.

 • Czas trwania: 50 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Tony Pastor Jr.

Futbol, książę William i nasze zdrowie psychiczne w telewizji

ZwińRozwiń
 • HIT Dnia

  Środa 30.11.2022 23:25

  TVP 2

 • Środa 26.01.2022 00:20

  TVP 2

Multimedia

Twórcy

 • Tony Pastor Jr. Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Książę Cambridge współpracuje z ruchem Heads Up, który wraz z brytyjskim Związkiem Piłki Nożnej pracuje nad ambitnym planem podniesienia świadomości mężczyzn w kwestii zdrowia psychicznego. Obecnie samobójstwa są najczęstszą przyczyną śmierci mężczyzn w wieku poniżej 45 lat. Autorzy dokumentu przyglądają się inicjatywom mającym na celu poprawę samopoczucia psychicznego Brytyjczyków. Piłka nożna jest wyjątkowo skutecznym sposobem dotarcia do mężczyzn.

Film dokumentalny koncentruje się na zdrowiu psychicznym mężczyzn poprzez pryzmat futbolu. Towarzyszymy księciu Cambridge i obserwujemy jego pracę. Współpracuje on z ruchem Heads Up, który razem z brytyjskim Związkiem Piłki Nożnej pracuje nad ambitnym, nowym planem podnoszeniaświadomości mężczyzn w zakresie sprawności fizycznej. Piłka nożna jest wyjątkowo skutecznym sposobem dotarcia w szczególności do mężczyzn, w czasach, gdy samobójstwa są największą przyczyną śmierci mężczyzn w wieku poniżej 45 lat. Od Premier League po inne sportowe projekty, ten film bada inicjatywy mające na celu poprawę samopoczucia psychicznego. Przedstawia historie mężczyzn dotkniętych problemami ze zdrowiem psychicznym i śledzi księcia, gdy omawia to zagadnieniez fanami i piłkarzami.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×