Magiczna broń Chin

China's Magic Weapon: United Front, Wielka Brytania 2021

Departament Pracy Zjednoczonego Frontu przeprowadza tajne operacje mające na celu rozszerzenie wpływów Chin na świecie. Prezydent Xi Jingping nazwał tę organizację swoją "magiczną bronią".

 • Czas trwania: 51 minut, Gatunek: Film dokumentalny
 • Reżyseria: Jane Corbin

Magiczna broń Chin w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Jane Corbin Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Film o działaniach mało znanego oddziału Chińskiej Partii Komunistycznej, zwanego Departamentem Pracy Zjednoczonego Frontu, który przeprowadza tajne operacje mające na celu rozszerzenie wpływów Chin na świecie. Prezydent Xi Jingping nazwał oddział swoją "magiczną bronią". Australia zmieniła prawo w celu zwalczania zagranicznej ingerencji, a według Stanów Zjednoczonych osiem na dziesięć przypadków szpiegostwa przemysłowego to działania na rzecz Chin.

Film o działaniach mało znanego oddziału Chińskiej Partii Komunistycznej, zwanego Departamentem Pracy Zjednoczonego Frontu, który przeprowadza na świecie tajne operacje mające na celu rozszerzenie wpływów Chin. To dzieło prezydenta Xi, który nazwał to swoją magiczną bronią. Prezydent Xi Jingping powiedział, że chce przywrócić chwałę narodowi chińskiemu. Aby osiągnąć ten cel, dziesiątki tysięcy ludzi pracują w znajdującej się w cieniu gałęzi Komunistycznej Partii Chin, zwanej Departamentem Pracy Zjednoczonego Frontu. Rządy na całym świecie odkrywają właśnie działania tej organizacji. Czy chińskie wpływy polegają na zakłócaniu, szpiegostwie, kradzieży technologii i wiedzy? Australia zmieniła swoje prawa w celu zwalczania zagranicznej ingerencji, a Ameryka twierdzi, że osiem na dziesięć przypadków szpiegostwa przemysłowego dotyczy właśnie Chin. Prezydent Xi Jinping nazwał Zjednoczony Front magiczną bronią do realizacji ambicji Chin. Co robi Zjednoczony Front w Wielkiej Brytanii? Jane Corbin bada tę potężną, ale mroczną organizację. Czy wpływ stał się ingerencją, gdy Chiny zamierzają zostać najpotężniejszym narodem na ziemi? Pozwolę sobie na pewną prognozę. Chiny twierdzą, że XXI wiek to wiek Chin.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×