Stonehenge - ukryta prawda

Stonehenge the Hidden Truth, Wielka Brytania 2020

Nieopodal Stonehenge znaleziono zakopany w ziemi monument, który jest dwadzieścia razy większy od słynnego kamiennego kręgu. To odkrycie może dostarczyć nowych informacji o życiu w okresie neolitu.

  • Czas trwania: 90 minut, Gatunek: Film dokumentalny

Stonehenge - ukryta prawda w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Dokument opowiada o przełomowych wykopaliskach prowadzonych w Wielkiej Brytanii. Archeolodzy badają zagadkę sprzed wielu tysięcy lat. Nieopodal Stonehenge znaleziono zakopany w ziemi monument, który jest dwadzieścia razy większy od słynnego kamiennego kręgu. To odkrycie może dostarczyć nowych informacji o życiu w okresie neolitu. Filmowcy towarzyszą archeologom, którzy zgłębiają tajemnicę sprzed tysiącleci.

Przełomowe wykopaliska w Wielkiej Brytanii. Archeolodzy badają zagadkę sprzed wielu tysięcy lat. Nieopodal Stonehenge odnaleziono zakopany w ziemi inny wiekowy monument, który jest dwadzieścia razy większy od słynnego kamiennego kręgu. To odkrycie może rzucić nowe światło na kwestię życia w epoce neolitu. Ekipa filmowców towarzyszy archeologom podczas badania sensacji sprzed czterech tysiącleci.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×