Strażak Sam: Tajemniczy skarb Pete'a Pirata

Wielka Brytania 2015

Strażak Sam opowiada dzieciom historię znanego Pirata i ukrytego przez niego skarbu. To właśnie jego znalezienie staje się głównym celem bohaterów.

 • Gatunek: Film animowany

Strażak Sam: Tajemniczy skarb Pete'a Pirata w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Mieszkańcy Pontypandy przygotowują się do obchodów święta swojego miasteczka, którego najważniejszą postacią ma być legendarny Pete. Strażak Sam opowiada dzieciom historię znanego Pirata i ukrytego przez niego skarbu. To właśnie jego znalezienie staje się głównym celem bohaterów.

Mieszkańcy urokliwego Pontypandy przygotowują się do obchodów święta swojego miasteczka, którego najważniejszą postacią ma być legendarny Pete. Strażak Sam opowiada dzieciom historię znanego Pirata i ukrytego przez niego skarbu. To właśnie jego znalezienie staje się głównym celem bohaterów. Czy pomoże w tym odkryty we wraku dziennik pokładowy prowadzony przez Pete'a? Kto szybciej rozwiąże zagadkę: Profesor Pickles, a może Norman i Hannah? I czy Oficer Steele znajdzie odpowiednią osobę, która wcieli się w postać Pirata Pete w czasie obchodów zbliżającego się święta? Odpowiedzi na te pytania widzowie znajdą w odcinku: "Strażak Sam - Tajemniczy Skarb Pete's Pirata". Serial o przygodach Strażaka Sama podbił serca małych widzów na całym świecie. Dzielny strażak nie tylko gasi pożary i bierze udział w akcjach ratunkowych, ale również doradza mieszkańcom Pontypandy w różnych sprawach. Wszyscy cenią jego rozwagę i mądrość. "Strażak Sam" to pełna humoru i ciepła animacja dla najmłodszych.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×