• Zani5 (gość)

Ciekaw jestem ilu dzisiaj nie wyjdzie z szatni. To byłby już sportowy kryminał.

27.03.2023 19:02
  • Obiektywny (gość)

Negatywne opinie na temat polskich piłkarzy powinny skłonić władze PZPN-u do szybkiego zajęcia się problemem kadry narodowej. Najwyższa pora skończyć z gloryfikowaniem niektórych zawodników, a "wyłuskać" z klubów młodych i zdolnych, którym nie uderzyła woda sodowa do głowy i nie patrzą na grę przez pryzmat pieniądza.

27.03.2023 17:54
  • Powrót do niedalekiej przeszłości (gość)

Polska - albania wygraliśmy w meczach Najpierw 0-1 dla Polski. później 4-1 też dla Polski. Możliwe że w tym roku wygramy z albanią. Zobaczymy po meczu.

27.03.2023 16:48
  • Ande (gość)

Ciekawe jakie będą komentarze jak te polskie cycki, którzy widzieli je tylko jak krowy się pasły kiedyś publicznie na łąkach a teraz ledwo zremisują ... Oby tam nie było tym razem tego krzywomordego ślepca z PiS!

27.03.2023 13:32

Noszenie opaski kapitana drużyny przez Lewandowskiego to taka sama profanacja polskiej piłki nożnej jak miejsce Lecha na Wawelu dla polskiej historii...

27.03.2023 12:54

Walić tego lenia z murawy Lewandowskiego, jakim prawem on jeszcze ma czelność nosić tą opaskę kapitana... To jest profanacja polskiej piłki nożnej, którą zaszczepił nam wybitny trener Kazimierz Górski...

27.03.2023 12:47
  • Essa noobie (gość)

Nie wieże by polska wygtała jak w poprzednim meczu z Czechami przegrali 3-1 już 30 sekunda i 1 gol dla Czech,3 minuta 2 gol dla Czech 64 minuta i 3 gol dla Czech nareszcie 79 minuta i gol dla polski.A więc myśle że polska znowu zawiedzie polskich kibiców.Xd