Bez tabu

Randki internetowe, Polska 2022

Agata Młynarska spotka się z ludźmi, którzy próbują znaleźć partnera przez Internet. Rozmawia z tymi, którym się udało i z osobami traktującymi internetowe randkowanie jako swoisty sport i rozrywkę.

 • Gatunek: Cykl reportaży

Bez tabu w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Agata Młynarska spotka się z ludźmi, którzy od lat bezskutecznie próbują znaleźć wymarzonego partnera przez Internet. Rozmawia z tymi, którym się udało oraz z osobami traktującymi internetowe randkowanie jako swoisty sport i rozrywkę.

Błyskawiczny rozwój nowych technologii, wzrost gospodarczy, zmiany modelu funkcjonowania rodziny - to jedynie kilka czynników, które mają wpływ na współczesny obraz świata. Realizowany w dokumentalnej konwencji cykl "Bez tabu" podejmie szereg istotnych kwestii społecznych. Gospodynią programu Agata Młynarska. W kolejnych odcinkach swoją wiedzą i doświadczeniem wesprą dziennikarkę eksperci i specjaliści z różnych dziedzin. W programie znajdą się nie tylko fachowe analizy, ale też konkretne porady.

Komentarze

Skomentuj
 • Pantera111 (gość)

  Uwielbiam Panią Agatę Młynarską i jej super program "Bez tabu". Takich tematów bardzo brakowało i pomogło wielu osobom. Serdecznie pozdrawiam .

  10.12.2022 23:43
 • gruby (gość)

  Rzygać się chce.Dwie mamy ??????????

  21.11.2022 00:33
 • jurek (gość)

  Siedzi dziewczyna z dala od reszty grupy i nikt z nią nie rozmawia,co jest grane,Młynarska ,nie widać jej ?_Są jacyś równi i równiesi......

  12.05.2022 23:29
 • jewka (gość)

  Młynarska też się urodziła chłopcem.

  27.11.2021 23:17
 • jeżyk (gość)

  Takie pier...lenie.Nie chłopak nie dziewczyna i muszą wszystkim o tym powiedzieć.A fuj musi cały świat wiedzieć.Cycki obciąć a fiuta zostawiam na wszelki wypadek.Może się kiedyś przyda.Świat dąży do ...

  27.11.2021 23:15
 • EMILKA (gość)

  TRZYMAM KCIUKI ZA MŁODĄ WSPIERAM CAŁYM SERCEM, MAMA CUDOWNA KOBIETA

  20.08.2019 07:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×