Eks-tra zmiana

Eks-tra zmiana, Polska 2019

Magda nie zawsze mogła liczyć na męża. Poważny kryzys zaczął się już po urodzeniu dzieci. Kobieta się rozwiodła. Magda poświęca czas dzieciom i nie pamięta już, jak to jest mieć chwilkę dla siebie.

 • Gatunek: Reality show
 • Prowadzący: Agata Młynarska

Eks-tra zmiana w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Agata Młynarska

Opis programu

ZwińRozwiń

Do programu zgłaszają się ludzie po rozwodzie, którzy chcą zmienić swoje życie. Agata Młynarska wysłucha ich historii, podzieli się własnymi doświadczeniami, a także udzieli rad. Eksperci pomogą uczestnikom programu poradzić sobie z uczuciami oraz pozbyć się niepotrzebnych i szkodliwych nawyków. Częścią odmiany w życiu uczestników będą zmiany w wyglądzie i urządzenie na nowo mieszkań.

W drugiej serii "Eks-tra zmiany" Agata Młynarska będzie wspierać kobiety i mężczyzn, którzy po rozwodzie potrzebują w swoim życiu zmian. Razem z Krzysztofem Miruciem, architektem, Agata pomoże bohaterom odnaleźć się w nowej rzeczywistości i urządzić na nowo przestrzeń wokół siebie. Rozwódkom i rozwodnikom specjaliści od urody i stylu zaproponują pomoc w zmianie wizerunku i udowodnią, że nowe życie po rozwodzie naprawdę istnieje! W kolejnym odcinku "Eks-tra zmiany" poznamy Magdę, która jest bardzo silną kobietą. Po rozwodzie stara się być mamą i tatą dla swoich dzieci. Jednak teraz czas zawalczyć o siebie. Swojego męża Magda znała od dziecka, potem kontakt się urwał, kiedy spotkali się po latach postanowili być parą. Przed ślubem wszystko było dobrze, Magda kupiła mieszkanie, zrobiła remont, zorganizowała im miejsce do życia. Zajmowała się wszystkim, płaciła rachunki, kupowała ubrania, dbała o dom i wszystko wokół. Chciała mieć rodzinę, dzieci... Długo się o to starała. Nie zawsze mogła liczyć na swojego męża. Często z różnymi problemami była sama. W końcu w 2012 roku urodziła syna, potem drugiego. Jednak ich małżeństwo zaczęło przechodzić poważny kryzys. Rozwiodła się w 2016 roku. Cały czas toczą się między nimi sprawy majątkowe. Były mąż chce od Magdy pieniądze za mieszkanie, które kupiła na kredyt przed ślubem. Magda cały swój wolny czas spędza z dziećmi, nie pamięta już jak to jest mieć chwilkę dla siebie. Agata postara się zorganizować Magdzie jakieś przyjemne babskie zajęcie. Krzysztof Miruć i jego ekipa odnowią mieszkanie Magdy, dzięki temu zagości w nim nowa energia, co pozwoli chociaż na chwilę z optymizmem ruszyć w przyszłość."

Komentarze

Skomentuj
 • jery (gość)

  Program jest ok.

  23.08.2019 11:30
 • jery (gość)

  Młynarska mogłaby wyluzować.Ludzie ,którym pomaga są bardzej wyluzowani niż ona.Cały czas myśli żeby dziubek wyglądał ok .oczy przymrużone,bo mniej zmarszczek widać.Kobieto ile ty masz lat wszyscy wiedzą ,wyluzuj!!!!

  23.08.2019 11:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×