Enjoy The View <3 Natalia

Enjoy The View <3 Natalia,

Pod nieobecność Mariusza Natalia i jej przyjaciółki urządzają babski wieczór. Nie wszystko przebiega zgodnie z planem. Samopoczucie Natalii pogarsza się. Zaniepokojony Mariusz zawozi ją do lekarza.

 • Gatunek: Rozrywka

Enjoy The View <3 Natalia w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program ukazuje codzienne życie Natalii Siwiec i jej męża Mariusza. Widzowie mają okazję poznać bliżej także rodzinę i najbliższych przyjaciół celebrytki. Kamery śledzą przygotowania do wyjść na gale, bankiety i sesje zdjęciowe, podglądają, jak Natalia dba o urodę i sprawdzają, jak radzi sobie z tzw. szarą rzeczywistością.

Natalia Siwiec i jej mąż Mariusz zapraszają kamery VIVA Polska do swojego domu, by pokazać widzom jak wygląda ich codzienność. Natalia jest jedną z najpopularniejszych postaci w polskim show biznesie. Od momentu okrzyknięcia jej Miss Euro upłynęło sporo czasu - jej kariera nabrała tempa, potencjał został dostrzeżony przez wielu ludzi, a i ona sama dużo pewniej i odważniej podejmuje zawodowe decyzje. Okazuje się jednak, że Natalia to nie tylko gorące okładki i bankiety. Natalia to też rodzina, zupełnie zwyczajna codzienność, ukochany pupil Gucio, dużo humoru i nieustające zmiany. VIVA zarejestruje przygotowania do wielkich wyjść, sesji zdjęciowych, ekipa telewizyjna podejrzy jak dba o urodę i nie odmawia sobie sprawdzenia, jak Siwiec radzi sobie z tzw. szarą rzeczywistością. Czy piękność z okładek gotuje obiady i sprząta? Niedziela godz. 22:00 na kanale VIVA Polska!

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×