Fakty o świecie

Wydanie specjalne: Joe Biden w Polsce, Polska

Program poświęcony tematyce międzynarodowej. To podsumowanie najważniejszych wydarzeń, poruszających historii i najlepszych zdjęć z całego świata. Tworzą go korespondenci i doświadczeni reporterzy.

 • Gatunek: Wiadomości
 • Prowadzący: Michał Sznajder, Monika Tomasik

Fakty o świecie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Michał Sznajder
 • Monika Tomasik

Opis programu

ZwińRozwiń

Program w całości poświęcony tematyce międzynarodowej. To podsumowanie najważniejszych wydarzeń, poruszających historii i najlepszych zdjęć z całego świata. Tworzą go korespondenci i doświadczeni reporterzy. To program dla tych, którzy są ciekawi świata. To przede wszystkim relacje na żywo korespondentów - Marcina Wrony (Waszyngton), Macieja Worocha (Londyn), Andrzeja Zauchy (Moskwa), Macieja Sokołowskiego (Bruksela) oraz Anny Kowalskiej (Paryż).

"Fakty o Świecie" to program w całości poświęcony tematyce międzynarodowej. Podsumowanie najważniejszych wydarzeń, poruszających historii i najlepszych zdjęć z całego świata. Tworzą go korespondenci i doświadczeni reporterzy działu zagranicznego programu "Fakty" oraz reporterzy TVN24 BiS i TVN24. "Fakty o świecie" to program dla tych, którzy są ciekawi świata. To przede wszystkim relacje na żywo korespondentów – Marcina Wrony (Waszyngton), Macieja Worocha (Londyn), Andrzeja Zauchy (Moskwa), Macieja Sokołowskiego (Bruksela) oraz Anny Kowalskiej (Paryż).

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Nie oglądam tego na szczescie

  25.07.2023 17:08
 • Katarzyna (gość)

  ,, Fakty o świecie,, dlaczego nie ma Pana Piotra Kraśko Był genialny

  22.10.2020 19:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×