Hardcorowy Lombard

Zerwana umowa, USA

Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit. Zdarza im się handlować niebywałymi rzeczami. Co gorsza, rodzina działa w jednym z najbardziej niebezpiecznych miast Ameryki...

 • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Real tv

Hardcorowy Lombard w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Mający miliony fanów program, który ukazuje, jak interesująca i niebezpieczna może być praca w lombardzie. Właścicielem tego jednego z największych na świecie jest sympatyczny Les Gold. W prowadzeniu interesu pomagają mu syn i córka. Ich biznes działa w sercu Detroit - w najbardziej niebezpiecznym mieście w Ameryce. Goldowie na co dzień targują się i zmagają z natrętnymi i agresywnymi klientami, a ci najbardziej zdesperowani przynoszą do lombardu zadziwiające przedmioty.

Program, mający miliony fanów na całym świecie. Nigdy byś nie pomyślał, jak interesująca i niebezpieczna może być praca w lombardzie. Właścicielem jednego z największych lombardów na świecie jest sympatyczny Les Gold. W prowadzeniu interesu pomagają mu syn i córka. Doskonale wiedzą jak prowadzić ten biznes. Każdy dzień przynosi nowe zagrożenia, ponieważ lombard działa w sercu Detroit, w najbardziej niebezpiecznym mieście w Ameryce. Na co dzień targują się i zmagają z natrętnymi i agresywnymi osobnikami. Nie uwierzysz jak dziwne przedmioty mogą przynieść do lombardu najbardziej zdesperowani klienci.

Komentarze

Skomentuj
 • Paula (gość)

  Uwielbiam ten program. Les i jego dzieci świetnie radzą sobie w lombardzie. Program uczy jak postępować z ludźmi w takich sytuacjach jak transakcje itd. To mnie motywuje.

  14.08.2021 13:03
 • bary (gość)

  nie ludzie tacy jak i miejsce wiekszosc w Lombardzie to Patologia i nieroby!!!

  27.03.2020 15:09
 • ona (gość)

  uwielbiam ten serial i pomyslec jacy sa naprawde ludzie... smieszne a zarazem zalosne sytuacje ludzi o dziwnym charakterze...

  14.07.2013 19:44

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×