Kuchenne rewolucje

Restauracja "Gusto Kuchnia i Wino", Bydgoszcz, Polska 2024

Magda Gessler jedzie do Bydgoszczy, by pomóc Ani i Jakubowi, którzy prowadzą restaurację "Gusto Kuchnia i Wino". Właściciele podjęli odważną decyzję i rozpoczęli kosztowny remont lokalu.

 • Gatunek: Reality show
 • Prowadzący: Magda Gessler

Kuchenne rewolucje w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Magda Gessler

Opis programu

ZwińRozwiń

W sercu Bydgoszczy znajduje się restauracja "Gusto Kuchnia i Wino", prowadzona przez Jakuba i Annę. Małżonkowie prowadzili skromny biznes, lecz marzyli o czymś większym. Gdy pojawiła się okazja, Ania i Jakub podjęli odważną decyzję i wynajęli przestronny lokal. Rozpoczęli pracochłonny remont. Marzenia szybko zmieniły się w walkę z rzeczywistością. Kosztowna metamorfoza okazała się pułapką. Długi wyczerpanych i zrezygnowanych właścicieli rosną.

W sercu Bydgoszczy, mieście z malowniczymi uliczkami i bogatą historią, znajduje się natomiast restauracja "Gusto Kuchnia i Wino", prowadzona przez małżeństwo - Jakuba i Anię. Historia "Gusto" zaczęła się od skromnego lokalu, który z biegiem lat ewoluował w marzenie o czymś większym. Kiedy pojawiła się okazja, Ania i Jakub nie zawahali się, by podjąć kolejny krok – wynajęli przestronny lokal, rozpoczynając pracochłonny remont. Jednak marzenia szybko zmieniły się w walkę z rzeczywistością. Ambicja zmieniła się w dramat, gdy Jakub i Ania zdecydowali się na rozpoczęcie kosztownego remontu. Ten projekt szybko przekształcił się w finansową pułapkę, pochłaniając oszczędności życia i pogrążając ich w gąszczu długów. Właściciele, wyczerpani i bez środków, zmuszeni byli do samodzielnej pracy przy wykańczaniu lokalu. W obliczu narastających długów, które zagrażały nie tylko ich biznesowi, ale i domowi rodzinnemu, musieli podjąć trudne decyzje, w tym zwolnienie części załogi. Długi rosną z każdym dniem, a Jakub i Ania stoją na krawędzi, zadając sobie pytanie: czy ich decyzja o rozwinięciu biznesu była odwagą, czy lekkomyślnością? Czy uda im się uratować nie tylko restaurację, ale i całe swoje życie przed finansową katastrofą? Czy Magda Gessler odmieni ich los?

Komentarze

Skomentuj
 • Ismael Stolarczuk (gość)

  P. Magda Gessler próbuje pokazać ludziom w dość kontrowersyjny sposób funkcjonowanie marketingu, gastronomi ogólnie filozofii prowadzenia własnej działalności opierającej się na sprzedaży własnego „JA” i budowania grupy odbiorców dla których będzie akurat to fajnym rozwiązaniem. Jeśli przedsiębiorca zgłasza swój problem Pani Gessler to chyba ma w tym jakiś cel, niestety najczęściej pozostaje tylko chęć reklamy, marketingu „ nowe obrusy”. Każdy kto doszedł w życiu do czegoś SAM, podkreślam, zrobił to ciężka pracą, rozwojem osobistym i determinacją a przede wszystkim jest otwarty na konstruktywną krytykę. Gastronomia to najcięższy biznes na świecie daje dobrą kasę nie zawsze czas, to co najgorsze, robi z ludzi bankrutów i alkoholików.

  18.08.2023 14:09
 • ~PARAGRAF (gość)

  Pani M.Gessler,czy słyszała Pani takie mądre zdanie:"...trzeba wiedzieć,kiedy ze sceny zejść niepokonanym" ? Żeruje Pani na ludzkiej naiwności,desperacji i bądź co bądź,pospolitej głupocie.Rozsypuje Pani zatrutą mąkę,z której i tak nie ma chleba... Zaś,nieco parafrazując,rzekłbym: trzeba wiedzieć,kiedy parcie na szkło bywa szkodliwe dla innych,a doprowadzanie ludzi do ruiny (w każdym aspekcie),jest zwyczajnie i po ludzku,nieprzyzwoite,o ile zna Pani to pojęcie i rozumie,co za nim się kryje.

  I jak zawsze,rodzi się pytanie: któż to taki "bardzo ważny" stoi za Panią,że zezwala na kontynuowanie tego chorego,już w samym założeniu,programu ? Myślę,że za sprawą Pani programu, wystarczająca dużo złego się wydarzyło i oby tylko opamiętanie się i refleksja w porę Panią "nawiedziła". PS-jadłem Pani "rarytasy". Nie dość,że byłem zdumiony ceną,ale co ważniejsze,byłem mocno zniesmaczony , nomen omen,niesmacznymi posiłkami Pani "patentu".

  12.08.2023 11:01
 • Gosc (gość)

  Znowu to samo banda !!!

  04.08.2023 16:27
 • Waldek (gość)

  Telemagazyn jest nie wiarygodny bo kuchenne rewolucje 3.08 są w Szczecinie

  03.08.2023 20:46
 • paweł (gość)

  to jest bardzo nudne magda gessler

  18.05.2023 14:21
 • Jeżyk (gość)

  Przecież nie można na nią patrzeć.Ble!!!!

  06.03.2023 18:03
 • Gosc (gość)

  Kurwa juz drugi raz dzisiaj leci ten sam odcinek idzie Sie zygac kto kurwa zadzi tym pojebanym TVN same powtorki po dziesiec.razy to samo

  06.03.2023 15:52
 • Oliwier z Kraśnika (gość)

  Lubię oglądać kuchenne rewolucje ponieważ są ciekawe pomysłowe i nie są napewno nudne .👍👍👍👍👍👍Chciał bym aby były kiedyś też przeprowadzone w Kraśniku .

  05.03.2023 21:46
 • Gosc (gość)

  Kurwa znowu to samo juz drugi raz w tym tygodniu same powtorki zygac sie chce za co my placimy!!!!

  26.02.2023 18:23
 • Cześć Mareczku czy moglbym przyjechac do Otwocka i wydoic ci z mleka twoj miecz szoguna? 😍 (gość)

  Czubis penis knot

  19.01.2023 22:39
 • Cześć Mareczku czy moglbym przyjechac do Otwocka i wydoic ci z mleka twoj miecz szoguna? 😍 (gość)

  ***** ***

  19.01.2023 22:38
 • Cześć Mareczku czy moglbym przyjechac do Otwocka i wydoic ci z mleka twoj miecz szoguna? 😍 (gość)

  ***** ***

  19.01.2023 22:38
 • Cześć Mareczku czy moglbym przyjechac do Otwocka i wydoic ci z mleka twoj miecz szoguna? 😍 (gość)

  ***** ***

  19.01.2023 22:38
 • Cześć Mareczku czy moglbym przyjechac do Otwocka i wydoic ci z mleka twoj miecz szoguna? 😍 (gość)

  ***** ***

  19.01.2023 22:38
 • Cześć Mareczku czy moglbym przyjechac do Otwocka i wydoic ci z mleka twoj miecz szoguna? 😍 (gość)

  ***** ***

  19.01.2023 22:37
 • Cogito (gość)

  Ale prymitywne komentarze,ręce opadają,ile nienawiści, antysemityzmu,nieuzasadnionych inwektyw,obrzydliwe.Popapranców tu pod dostatkiem,banda nieudaczników i analfabetow,która karmi się nienawiścią, bo nic innego nie umie...Wstyd

  26.12.2022 18:16
 • Czubis penis (gość)

  Gessler powinna być moją matką. Zarabia miliony. Chciałbym mieć taką starą. Kasę by dawała a ja bym miał wtedy piękną młodą sukę która dawałaby mi dupy

  08.12.2022 21:34
 • Adam (gość)

  Ta wyfiokowana damulka z kudłami wytrząsa się nad garnkami jeszcze??? Powinno się ją dawno wykopać. Ona się kiedyś doigra i dostanie plombę od jakiegoś właściciela lub kucharza....

  06.12.2022 15:17
 • Marek (gość)

  Pani Magdo Comber piszemy przez „om” a nie przez „ ą”. Pozdrawiam i dzięki za fajny program.

  22.11.2022 15:32
 • Raf (gość)

  To ciekawe co piszecie w opisie, bo ja dziś słyszałem od samych właścicieli (a więc z pierwszej ręki) że w dzisiejszym odcinku będzie "Bisto pod Przykrywką"...po zmianie w rewolucjach "Apetyt na bistro" ze Szczecina. Zobaczymy kto ma rację.

  20.10.2022 20:41
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 5.4 Głosów: 10

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×