Łączy nas muzyka

Morze, Polska 2023

Prowadząca odwiedzi najciekawsze zakątki Polski, odkryje lokalne tradycje i zwyczaje oraz sprawdzi, "co gra" w duszach Polaków. Prezentowane przeboje oddają klimat odwiedzanych regionów.

  • Gatunek: Program muzyczny
  • Prowadzący: Katarzyna Morawska

Łączy nas muzyka w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Katarzyna Morawska

Opis programu

ZwińRozwiń

Wyjątkowa lista przebojów prowadzona przez Kasię Morawską. Prowadząca odwiedzi najciekawsze zakątki Polski. W poszczególnych odcinkach wraz gośćmi będzie odkrywała lokalne tradycje i zwyczaje oraz sprawdzi, "co gra" w duszach Polaków z różnych stron. Prezentowane przeboje oddają klimat odwiedzanych regionów.

Będzie to wyjątkowa lista przebojów prowadzona przez Kasię Morawską, która zabierze widzów w muzyczną podróż po Polsce. Prowadząca odwiedzi najciekawsze zakątki kraju, gdzie ze swoimi gośćmi będzie odkrywała rodzime tradycje i zwyczaje, ale przede wszystkim sprawdzi, co gra w duszach Polaków z różnych stron. "Łączy nas muzyka" to wyjątkową okazję poznać oblicze gór, Mazury, czy Śląska z innej perspektywy. Całość dopełniają przeboje, które wprowadzają niesamowitą atmosferę i oddają klimat danego regionu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×