Makłowicz w drodze

Istria, Polska

Program ukazuje związki kuchni z kulturą i historią odwiedzanych przez Roberta Makłowicza regionów, odkrywa lokalne tradycje oraz miejscowe specjały i osadza je w kontekście historii małych ojczyzn.

 • Gatunek: Magazyn kulinarny
 • Prowadzący: Robert Makłowicz

Makłowicz w drodze w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Robert Makłowicz

Opis programu

ZwińRozwiń

Program Roberta Makłowicza, który proponuje widzom zwiedzanie świata poprzez pryzmat kulinariów. Cykl ukazuje związki kuchni z kulturą i historią odwiedzanych regionów, odkrywa lokalne tradycje oraz miejscowe specjały i osadza je w kontekście historii małych ojczyzn.

Makłowicz w drodze" to kolejna odsłona autorskiego, kulinarno-podróżniczego programu Roberta Makłowicza, który jako pierwszy w dziejach telewizji polskiej dwadzieścia lat temu zaproponował widzom zwiedzanie świata poprzez pryzmat kulinariów. Nowy cykl ma przede wszystkim ukazywać związki kuchni z kulturą i historią odwiedzanych regionów, odkrywać lokalne tradycje oraz miejscowe specjały i osadzać je w kontekście historii małych ojczyzn.

Komentarze

Skomentuj
 • gaweł (gość)

  Makłowicz mieszka w Chorwacji? Mówił, że opuszcza Polskę

  22.10.2023 06:36
 • Łukasz (gość)

  A gdzie można zobaczyć ten z UKRAINY?

  25.04.2021 18:47
 • Greg (gość)

  Właśnie oglądam ten program na Food Network. Odcinek jest o Kambodży, nie o Ukrainie. Powyższy opis dotyczy zupełnie innego odcinka.

  20.11.2020 11:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×