Niezwykłe miejsca

Aleja gwiazd Pragi ul. Stalowa, Polska 2023

Krótkie reportaże o charakterze edukacyjnym, prezentujące niezwykłe miejsca w Polsce. Lokalizacje skrywające wiele tajemnic, owiane legendą, miejsca o bogatej historii.

  • Czas trwania: 5 minut, Gatunek: Reportaż

Niezwykłe miejsca w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Krótkie reportaże o charakterze edukacyjnym, prezentujące niezwykłe miejsca w Polsce. Są to lokalizacje znane i mniej znane, często zapomniane i takie, które nie są wszystkim dostępne. Miejsca skrywające wiele tajemnic, owiane legendą, miejsca o bogatej historii.

Krótkie reportaże o charakterze edukacyjnym prezentujące niezwykłe miejsca w Polsce. Miejsca znane i mniej znane, często zapomniane i takie, które nie są niedostępne dla wszystkich. Miejsca skrywające wiele tajemnic, owiane legendą, miejsca o bogatej historii. Prowadzący przenoszą widza do minionych epok jednocześnie uwzględniając starania i dokonania współczesnych konserwatorów, historyków oraz pasjonatów historii Polski, malarstwa, kultury. W programie znajdują swoje miejsce współcześnie realizowane zdjęcia, jak również bogate i różnorodne materiały archiwalne.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×