Qadrans qltury

Qadrans qltury, Polska

Program kulturalny przedstawiający pomysły na spędzenie wolnego czasu. Autorzy są na wszystkich koncertach, premierach oraz wystawach, wiedzą, które warszawskie kluby warto odwiedzić.

  • Czas trwania: 15 minut, Gatunek: Magazyn kulturalny

Qadrans qltury w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

Program kulturalny przedstawiający pomysły na spędzenie wolnego czasu. Autorzy są na wszystkich koncertach, premierach teatralnych i kinowych oraz wystawach, wiedzą, które warszawskie kluby warto odwiedzić.

Komentarze

Skomentuj
  • [email protected]

    Ten kto wymyslił ten tytuł jest niedouczony.Q jest siedemnastą literą alfabetu łacińskiego (pochodzi od greckiej litery koppa). W językach europejskich prawie zawsze występuje w połączeniu qu, oznaczającym dźwięk [kw] lub [kv]. To tyle gdy chodzi o etymologię.Kaleczenie ortografii polskiej jest niedopuszczalne.Patrzenie na takie dziwadła prowadzi do utrwalania błędów ,podobnie jak " włatcy móch".No i jak sie tu dziwic że piszący w internecie robią piramidalne błędy.We wszystkich metodykach przedmiotów ogólnokształcących zwraca się uwagę , aby nie pisać z błędami nawet wtedy gdy jest to "zamierzone ". Pozdrawiam.

    02.12.2013 20:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×