Rutynowa kontrola trzeźwości

Booze Patrol Down Under, Australia 2022

W tym programie towarzyszymy australijskim policjantom, którzy zatrzymują samochody, aby zbadać ich kierowców alkomatem i sprawdzić, czy nie jadą pod wpływem narkotyków.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Real tv

Rutynowa kontrola trzeźwości w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

"Rutynowa kontrola trzeźwości" to niezwykle emocjonujący serial dokumentalny, dzięki któremu widzowie obserwują działania policji w ich niekończącej się walce o powstrzymanie zagrożeń stwarzanych przez kierowców pod wpływem alkoholu i narkotyków. Kamera podąża za ciężko pracującymi i oddanymi policjantami w australijskim stanie Wiktoria. Widzowie będą świadkami wszystkich dramatów i frustracji, z którymi policja ma do czynienia każdego dnia.

"Rutynowa kontrola trzeźwości" to niezwykle emocjonujący serial dokumentalny, dzięki któremu widzowie obserwują działania policji w ich niekończącej się walce o powstrzymanie zagrożeń stwarzanych przez kierowców pod wpływem alkoholu i narkotyków. Podążamy za ciężko pracującymi i oddanymi policjantami w australijskim stanie Wiktoria, gdy stają twarzą w twarz z zagrożeniami stwarzanymi przez nieodpowiedzialnych kierowców. Będziemy świadkami wszystkich dramatów i frustracji, z którymi policja ma do czynienia każdego dnia, gdy stawia czoła kierowcom, którzy albo za dużo wypili, albo są pod wpływem narkotyków.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×