Salon sukien ślubnych Goka

Say Yes To The Dress With Gok, Polska 2019

Dzięki rolkom Paulina poznała swojego przyszłego męża, dlatego chce, by były częścią jej ślubnej kreacji. Agnieszka odwiedziła wiele salonów, ale wciąż nie znalazła idealnej sukni.

 • Gatunek: Reality show
 • Prowadzący: Gok Wan

Salon sukien ślubnych Goka w telewizji

ZwińRozwiń
 • Środa 28.02.2024 10:00 Odcinek 1

  TLC

 • Czwartek 29.02.2024 10:00 Odcinek 2

  TLC

 • Piątek 01.03.2024 10:00 Odcinek 3

  TLC

 • Poniedziałek 04.03.2024 10:00 Odcinek 4

  TLC

 • Wtorek 05.03.2024 10:00 Odcinek 5

  TLC

 • Środa 06.03.2024 10:00 Odcinek 6

  TLC

 • Czwartek 07.03.2024 10:00 Odcinek 7

  TLC

 • Piątek 08.03.2024 10:00 Odcinek 8

  TLC

Multimedia

Prowadzący

 • Gok Wan

Opis programu

ZwińRozwiń

Dzięki rolkom Paulina poznała swojego przyszłego męża, dlatego chce, by były częścią jej ślubnej kreacji. Para młoda ma swój pierwszy taniec wykonać także na rolkach. Agnieszka ma jasno określony obraz sukni, której nie chce. Odwiedziła wiele salonów, ale wciąż nie znalazła idealnej kreacji. Widzowie przekonają się, czy brytyjskiemu styliście uda się spełnić marzenie przyszłej panny młodej.

Uwielbiany brytyjski stylista i projektant przyjechał do naszego kraju, aby pomóc przyszłym pannom młodym w wyborze ich jedynej i wymarzonej sukni ślubnej. Mamy niesamowite szczęście! Polska to poza Wielką Brytanią jedyne miejsce na świecie, gdzie Gok nagrywa swoje programy. Jego charyzma, temperament, wiedza i doświadczenie to cechy, które na pewno przydadzą się każdej narzeczonej przy podejmowaniu decyzji o stroju na jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Nikt tak jak Gok Wan nie potrafi znaleźć drogi do serca kobiety, podpowiedzieć co pasuje do jej osobowości i co jest dobre do konkretnej figury. Ten słynny pasjonat mody ma także unikalny dar tworzenia fantastycznych kreacji, w których jeden drobny szczegół sprawia, że każda bohaterka programu od razu czuje się wyjątkowo. Tylko czy panny młode go posłuchają? Tu jeszcze liczy się zdanie rodziny, teściowej i przyjaciółek. Jedno jest pewne - emocje gwarantowane! Program "Salon sukien ślubnych Goka" jest oparty na amerykańskim formacie "Say yes to the dress". Rolki odgrywają bardzo ważną rolę w życiu Pauliny - w końcu dzięki nim poznała swojego przyszłego męża. Przyszła panna młoda chce, by były częścią jej ślubnej kreacji. Dodatkowo kobieta ma na swoim koncie tytuł Mistrzyni Polski właśnie w tej dyscyplinie! To nie wszystko! Para młoda swój pierwszy taniec wykona także na rolkach! Czy Gok pomoże jej w wyborze perfekcyjnej sukni? Druga bohaterka ma bardzo jasno określony obraz sukni, której... nie chce. Agnieszka odwiedziła niemal każdy salon sukien ślubny w mieście, ale wciąż nie może znaleźć idealnej kreacji. Czy brytyjskiemu styliście uda się spełnić marzenie przyszłej panny młodej?

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 1.0 Głosów: 1

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×