Sanatorium miłości

Epilog, Polska 2023

W 5. sezonie "Sanatorium miłości" dwanaścioro seniorów przyjeżdża do Buska-Zdroju z nadzieją na radykalne zmiany w życiu. Udział w programie jest dla uczestników nowym, ekscytującym przeżyciem.

 • Czas trwania: 47 minut, Gatunek: Reality show
 • Reżyseria: Katarzyna Kawecka
 • Prowadzący: Marta Manowska

Sanatorium miłości w telewizji

ZwińRozwiń
 • Powtórka

  Wtorek 04.04.2023 15:35 Odcinek 45 (Sezon 5)

  TVP Rozrywka

 • Środa 05.04.2023 22:45 Odcinek 46 (Sezon 5)

  TVP Rozrywka

 • Powtórka

  Wtorek 11.04.2023 15:30 Odcinek 46 (Sezon 5)

  TVP Rozrywka

 • Środa 12.04.2023 22:45 Odcinek 47 (Sezon 5)

  TVP Rozrywka

 • Powtórka

  Wtorek 18.04.2023 15:30 Odcinek 47 (Sezon 5)

  TVP Rozrywka

 • Środa 19.04.2023 22:45 Odcinek 48 (Sezon 5)

  TVP Rozrywka

Multimedia

Obsada

 • Marta Manowska

Prowadzący

 • Marta Manowska

Twórcy

 • Michał Tyszkiewicz Zdjęcia
 • Wojciech Szczygielski Zdjęcia
 • Michał Żuberek Zdjęcia
 • Remigiusz Kaleciński Zdjęcia
 • Katarzyna Kawecka Reżyseria
 • Marcin Kiciak Montaż
 • Tomasz Drabik Montaż
 • Łukasz Bluszcz Scenariusz

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

W piątym sezonie "Sanatorium miłości" dwanaścioro seniorów przyjeżdża do Buska-Zdroju z nadzieją na radykalne zmiany w życiu. Udział w programie jest dla uczestników nowym, ekscytującym przeżyciem. Przyjeżdżają tu po przygodę, po nowe przyjaźnie, doświadczenia, które ich odmienią. Widzowie będą świadkami pracy nad sobą i budowania nowych relacji. Program prowadzi Marta Manowska.

W piątym sezonie "Sanatorium miłości" zapraszamy widzów do Buska - Zdroju, to tu kolejna już dwunastka seniorów przyjedzie po przygodę swego życia, mając nadzieję na jego zmianę. Udział w programie jest dla seniorów nowym, ekscytującym przeżyciem. Przyjeżdżają tu po przygodę, po nowe przyjaźnie, po nowe doświadczenia, po których wracają odmienieni. I w tym sezonie będziemy świadkami ich wewnętrznej przemiany, będziemy uczestniczyć w budowaniu przez nich nowych relacji, ale będziemy też świadkami odbudowy ich samych. Przewodniczką po ich nowych doświadczeniach będzie Marta Manowska. W porannych rozmowach panie rozmawiają o stylu, o butach, jeansach, medytują. Panowie natomiast wspominają spotkanie z mimem, bawią się tym, improwizując sceny ze swoich wyobrażeń, co zupełnie nie ma odzwierciedlenia w ich rzeczywistych relacjach. Ale tak to bywa z marzeniami. Marta odwiedza jeden z pokoi i tym razem Kuracjuszką Odcinka zostaje Asia. Kogo zaprosi na spotkanie we dwoje? W tym odcinku czeka nas jeszcze jedno intymne spotkanie. Zwycięski Adam, król bukowego labiryntu, zabiera swoją wybrankę na przyjemny, relaksujący masaż wodny. Obie randki są tak inne, jak inni są ich uczestnicy. Między spotkaniami we dwoje, będzie czas na zajęcia grupowe i współzawodnictwo. Cała grupa wyjedzie z Buska - Zdroju i przenocuje w pięknym zamku w Sobkowie. To tam uczestnicy spróbują swoich sił w muzycznych kalamburach, ale nie tylko. Nie zabraknie też typowo zamkowych rywalizacji. I ogniska, które będzie momentem wyciszenia i okazją do wspólnej rozmowy grupy z Martą. Tradycyjnie już, uczestnicy zostaną na noc w zamkowych komnatach, z możliwością zamiany współmieszkańca. Finał odcinka zaskoczy wszystkich, a to za sprawą scen uchwyconych przez zamkowy monitoring, o którym uczestnicy zupełnie zapomnieli.

Komentarze

Skomentuj
 • Olo (gość)

  Przez większość komentarzy przewija się zazdrość, zawiść. Kuracjusze fajnie się bawili. Zadbani, sympatyczni, otwarci i szczerzy. Nawiązali przyjaźnie. Super👍

  15.03.2023 14:41
 • Felini (gość)

  Ula i Zdzisław wyraznie wyposzczeni ludzie ..marzący o och I ach. Ulka buła powolna zadne cudo ot baba.Zdzich nie spełnia jej wymagań,oczekiwań.. Anielica co siedzi w niej w środku wiadomo..różne potrzeby których Zdzich nie zaspokoi.Zdzich , pewnie wyposzczony to może być jaka taka byle była do macania.Dziadki teoretyczni ogierzy lubią Harem bab.Wianuszek wielbicielek..na odleglosc..bliskość odstrasza dziadków.. wola wirtualne pocieszanie oczu..bo zadna bliskość praktyczna nie wchodzi w grę.. ot gracze teoretycy.Adam tex zrobil z siebie ogiera tym uwodzeniem młodej divy..mloda szuka sponsora.Tak to wygląda.

  12.03.2023 16:39
 • Faktt (gość)

  Oddam darmo mena ćpuna wirtualnego. Zero z niego pożytku zabawia całe dnie I noce cuchnace naftalina babcie rozwodki. Bidule mezatki których mężowie mają kochanki na boku.Cale dnie dziadki siedzą na whatsappie gapiąc się na mlode gole divy bordelino laski ze sztucznymi cyckami wielkimi dopami w wieku córek. Brać ich ćpunki wirtualne darmo..baranice jest Twój,i innych , zero z niego pożytku..zużyty.Babcie ćpuny wirtualne jest wasz..

  12.03.2023 16:27
 • Komedia (gość)

  Fajnie miło było zobaczyć różne ludzkie zachowania. Życie odpłacą pięknym za nadobne. Ulka ciekawe czy taka wyposzczona czy tak lubi..w końcu dwa rozwody ma z sobą.Odwazny był Zdzich z doświadczeniem podobnym.Ulka ,ot baba. Niech nie mowi o prxyjaznikazda niby prxyjazn.ma podtekst seksualny. Dosc taktowna ale w starym piecu diabeł pali .Fajne pozostałe kobiety zachowały takt I umiar. Bez publicznych macanek.Iwona ok ..klasa szyk.Mezczyzni zdobywcy macali teren ..po to byli.Adam,kombinował aż przekombinował..wiadomo mloda baba rozum.odbiera.zTacy są mężczyźni dziadki na widok młodej dopy dostają głupawki. Szkoda ze te amatorki dziadków nie są z nimi.na codzień. Szybko by zwiały. Z wielu powodów.

  .

  12.03.2023 11:52
 • Karoll (gość)

  Otoz każdy uczestnik i uczestniczka mieli swoje interesy do załatwienia w programie. Nie da się udawać miłości, zresztą pokazowa miłość bywa krótka.Nawet Iwona biorąca ślub Gerardem.gdyby był.biedny nici by były ze związku..Widać w szarym zycij jak trudno żyć być mężczyzna jeszcze jak nie jesteś golodupcem..byle gdzie byle jaka baba goni za Tobą. Była Gilowsia po 10 latach od rozstania nie mi daje mi zyc pogrzeb Matki wykorzystuje do odnowienia kontaktu, żebrze skomli o miłość przeprasza .Dziwne pogrzeb matki slanie swoich fotek do mnie bym zobaczył jak wygląda..zebranie o miłość ..skomlenie.Infantylne zachowanie Grażyny.kazdy powód wykorzystuje by zniszczyć mi zycie. Kolejny raz.Podobnie bezczelne są babcie od których mężowie zwiali na WhatsAppie. Te wujanki baby jedna przed druga malo mnie Januszowi oczu nie wydrapia każda chętna do amorow. Zrobily ze mnie ..sam a to pozwoliłem idiote klikacza obrazkofilmikowego każda zabiega i myśli że jest jedyna. Tragedia te dedolwsie .malkosie .braszka ,zajcowe ,sikorskie stare babcie slodkie infantylne idiotki zbyt dużo ich jest bezczelne babcie, ordynarne wulgarne ...czas by im rozum wrocil bo jak kruki i wrony zadziobia nas Januszy czy na WhatsAppie czy na żałosnych spotkaniach po latach gdzie babć 70 a dziadków 10 to baby są jak sepy nad padlina wrony .zadziobia nas Januszy. Do czego doszło. Janusze mamy ułożone życie..was dziwnych babć 65czy 73 latek nas atakujących nie chcemy.Myslec kobiety czasy świetności waszej minęły.

  12.03.2023 11:33
 • Karem (gość)

  Było miło lecz się skończyło .Niby miłość Ulki i Zdzicha była wyreżyserowana na potrzeby program..z pewnością. Zresztą tak to nie d

  12.03.2023 10:57
 • Guess (gość)

  Wyjątkowi ludzie Miło się ogląda. A jeżeli komuś to nie pasuje niech nie ogląda.Za chwilę będzie program z pustakiem Dodą. Kroki do Miłości. To dopiero horror z plastikiem..

  05.03.2023 22:43
 • Seniorita (gość)

  Hej kochani! Ależ macie się na kimś wyżywać!! Polskie piekło! Żyjcie jak chcecie i dajcie żyć innym. To ich wybory i decyzje. Szkoda Waszego jadu i zawiści. To dojrzali ludzie i robią to co chcą. Dość opinii A co ludzie powiedzą??? Zawsze będą jątrzyć bo sami zgorzknieli. Cieszmy się życiem bo czas mija a każdy dzień jest darowany. Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich.

  05.03.2023 22:36
 • Basia (gość)

  Niech każdy interesuje się swoim życiem. Jestem osobą w ich wieku i może ktoś nie lubi nudnego życia. Podziwiam wszystkich za odwagę i życzę miłej zabawy.

  05.03.2023 18:20
 • Jaga (gość)

  Podejrzewam że większość komentujących zazdrości,że ktoś umie się cieszyć życiem.Pozdrawiam zazdrosnych

  02.03.2023 13:41
 • Hihi (gość)

  Kurs samoobrony? Gwałt? W tym wieku? Powariowali … pewnie niejedna marzy hihi

  26.02.2023 22:53
 • Bogusia (gość)

  Najgorsza edycja

  26.02.2023 22:18
 • Do emerytka (gość)

  Prawda prawda i jeszcze raz prawda szkoda tylko ich rodzin

  26.02.2023 22:05
 • Emerytka (gość)

  Pewnie że tak . Gziło się za młodu, na starość to błazenada. Lepiej by jedno z drugim zastanowiło się nad swoim pustym życiem i zacząć przygotowywać się do wieczności. Trochę przemyśleć swoje życie, przypomnieć sobie swoje winy , trochę za modlitwę się wziąć. Gdy na to raz patrzyłam to rozpacz na tych głupców bierze, gęba stara ,a myślenie gorsze niż u nastolatków. Biedni ,wykolejeni starcy i staruchy

  26.02.2023 21:48
 • Emerytka (gość)

  Pewnie że tak . Gziło się za młodu, na starość to błazenada. Lepiej by jedno z drugim zastanowiło się nad swoim pustym życiem i zacząć przygotowywać się do wieczności. Trochę przemyśleć swoje życie, przypomnieć sobie swoje winy , trochę za modlitwę się wziąć. Gdy na to raz patrzyłam to rozpacz na tych głupców bierze, gęba stara ,a myślenie gorsze niż u nastolatków. Biedni ,wykolejeni starcy i staruchy

  26.02.2023 21:48
 • Wnusia (gość)

  Żeby starzy ludzie z dupą latali po telewizji to jest wprost chore! Trochę wstydu staruszkowie, trzeba wiedzieć kiedy wreszcie przestać

  26.02.2023 21:38
 • Aldonka (gość)

  Szkoda pieniędzy na tworzenie takich głupot. Nigdy tego nie oglądałam jaki to HIT, Gdzie film Dom pod dwoma orłami?

  26.02.2023 20:11
 • XX (gość)

  Program o niczym

  20.02.2023 16:07
 • Ile (gość)

  Żenada jak długo to jeszcze będzie na ekranie.

  20.02.2023 01:36
 • Cham (gość)

  Ten program to porażka ci ludzie to również porażka

  19.02.2023 13:21
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 1.4 Głosów: 7

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×