Smaki lasu

Smaki lasu, Polska 2023

W programie zostaną zaprezentowane rozmaite dania, których składniki to często dary lasu. Widzowie dowiedzą się, jak przygotować różnego rodzaju przetwory oraz poznają znaczenie leśnego ekosystemu.

 • Gatunek: Magazyn

Smaki lasu w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Program o charakterze kulinarno-informacyjnym. Prezentowane dania przygotowywane są w sposób tradycyjny, oparty na autorskich przepisach Karola Kusa i Jakuba Wolskiego. Potrawy pochodzą z różnych regionów Polski, a ich składniki to często dary lasu. Widzowie dowiedzą się, jak przygotować różnego rodzaju przetwory oraz poznają znaczenie leśnego ekosystemu. W programie pojawią się także osoby, które są zaangażowane w ochronę lasów.

"Smaki Lasu" to nowy program na antenie Tv Republika o charakterze kulinarno-informacyjnym. Poprzez kulinarne doznania będziemy odkrywać ciekawe regiony Polski. Będziemy podkreślać różnorodność kuchni jak i miejsc w których się pojawimy. Nie tyko przedstawienie dania będzie naszym celem, ale także zapoznanie widza z ciekawymi ludźmi, osobami zaangażowanymi w ochronę lasów. Osobami dzięki którym nasze lasy, natura nadal mogą cieszyć oko. W programie będziemy mówili o smakach lasu i znaczeniu leśnego ekosystemu. Przestawimy także gotowe produkty pochodzące z lasu ( przetwory , marnowane grzyby, zioła), które z łatwością znajdą zastosowanie w domowej kuchni każdej gospodyni. Przybliżymy widzom zdrowe dania przygotowywane w sposób tradycyjny, oparty na autorskich przepisach Karola Kusa i Jakuba Wolskiego. Dania będą przygotowywane w otoczeniu natury , co jeszcze bardziej podkreśli ich naturalny charakter i smak.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×