Szkło kontaktowe

Szkło kontaktowe, Polska 2023

Prowadzący i goście, znani polscy satyrycy, w luźnej konwencji komentują bieżące wydarzenia polityczne. W programie uczestniczą też widzowie, dzwoniąc albo wysyłając SMS-y.

 • Gatunek: Program publicystyczny
 • Prowadzący: Tomasz Sianecki, Grzegorz Markowski, Wojciech Zimiński, Michał Kempa, Szymon Jachimek, Katarzyna Kasia

Szkło kontaktowe w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Tomasz Sianecki
 • Grzegorz Markowski
 • Wojciech Zimiński
 • Michał Kempa
 • Szymon Jachimek
 • Katarzyna Kasia

Twórcy

 • Katarzyna Kwiatkowska Komentarz
 • Szymon Jachimek Komentarz
 • Marek Przybylik Komentarz
 • Henryk Sawka Komentarz
 • Wojciech Fiedorczuk Komentarz

Opis programu

ZwińRozwiń

Gospodarze programu wraz z zaproszonymi do studia satyrykami lub dziennikarzami w luźnej konwencji komentują bieżące wydarzenia polityczne. W trakcie trwania programu widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami.

Prowadzący i goście, znani polscy satyrycy, w luźnej konwencji komentują bieżące wydarzenia polityczne. Do informacji zawsze podchodzą profesjonalnie i poważnie, czasem jednak pozwalają sobie na odrobinę dystansu. Biorąc pod uwagę barwne życie polityczne w Polsce, ujawniane często afery i pracę specjalnych komisji sejmowych, nie brakuje tematów do rozmowy. W programie uczestniczą też widzowie, dzwoniąc albo wysyłając SMS-y lub e-maile.

Komentarze

Skomentuj
 • Vik (gość)

  Słuchałem wypowiedzi co będzie jeśli członkowie 15 osobowego KRS pomimo uchwały kasujacej ten KRS nie podporządkują się uchwale......chciałem w takim razie zapytać czy w takim wypadku będą w dalszym ciągu będą otrzymywać pensje ????

  24.11.2023 20:10
 • Duży Kocur (gość)

  Lubię oglądać wszystkich prowadzących oprócz Kasi. Pewnie uważa, że jest mega elokwentna, wygadana, błyszczy inteligencją i ma fenomenalne poczucie humoru, ale wg mnie to nudna pani filozof. Tak podkreśla, że ma doktorat, ale z takiej dziedziny to każdy mógłby sobie zrobić. Denerwuje mnie jej monotonna intonacja, brak dynamiczności, zero chęci do życia i ciągłe dygresje, proszę pana. Nie wiem, dlaczego niektórzy się nią tak ekscytują, przypomina mi sztywną nauczycielkę. Dobrze, że chociaż druga osoba prowadząca ratuje program, dzięki temu nie zasypiam. A wy co o niej myślicie?

  22.09.2023 19:30
 • "Normalny" kacap-polska-jezyk-trudna-jezyk (gość)

  i się wydał kacap z gównianej rosji. A jak zabolało go pytanie o pochodzenie kapitału TVVN, czyżby ktoś zgadł, skąd się wziął?

  01.04.2023 22:01
 • Czym różni się artykuł TVN24 "Gazeta.RU🇷🇺: Nasz człowiek Tusk" w wersji po napaści Rosji na Ukrainę względem oryginału z 2008r.? (gość)

  Wpisz w wyszukiwarkę:

  tvn24 Gazeta RU Nasz czlowiek Tusk ra48624

  Czy zabrakło około 2/3 tekstu względem oryginału - części z pochwałami za odmrożenie stosunków z Rosją🇷🇺 przez Tuska po rządach PiS i przyjęcie przez rząd Tuska uległej postawy wobec Rosji? A jeśli tak - to dlaczego?...

  29.03.2023 23:05
 • PAWEŁ W (gość)

  OGLĄDAM WAS OD BARDZO DŁUGIEGO CZASU I DLACZEGO TAK OPLUWACIE SWÓJ KRAJ . PRZEZ 1 GODZINĘ STRONNICZE INFORMACJE.

  13.10.2022 15:33
 • Andrzej (gość)

  Szkło zrobiło się słabe, ratunkiem byłoby puszczanie śmiechu publiczności. Przeniosłem się do "W tyle wizji"

  06.10.2022 22:07
 • Normalny (gość)

  Jak czytam wpisy na temat , ze TVN to kapitał Rosyjski lub Niemiecki to aż mi przykro ze w takim zawistnym kraju żyje

  01.09.2022 14:21
 • Śmiech, Małgorzata (gość)

  Pani Kasia Katarzyna jest dla mnie największym autorytetem w Szkiełku i nie tylko,jest Pani Wielka i jedyną kobietą, którą poważam

  15.08.2022 16:40
 • "wolne media" (gość)

  Czy to prawda, że 40% kapitału założycielskiego tvn pochodzi od Rosji i drugie 40% od Niemiec?

  Czy to prawda, że tvn7 unika płacenia podatków w Polsce?

  16.06.2022 03:05
 • baranek (gość)

  Kocham Pana Zimińskiego i Daukszewicza, nie cierpię natomiast Katarzyny Kasi, którą wiele osób się zachwyca. Uważam że p. Katarzyna się wymądrza, a w tym programie ma być lekko i dowcipnie. Opuszczam odcinki z tą Panią i ubolewam, że dlatego nie mogę oglądać p. Markowskiego, którego uwielbiam. Druga p. Katarzyna ma wiele wdzięku i za to ją lubię bardzo. Wszystkich zresztą lubię i serdecznie pozdrawiam.

  23.04.2022 23:47
 • julian (gość)

  kępa zachowuje się jak znudzony mops, natomiast zimiński to całkowita porażka obniża poziom programu.

  02.04.2022 16:30
 • julian (gość)

  kępa zachowuje się jak znudzony mops, natomiast zimiński to całkowita porażka obniża poziom programu.

  02.04.2022 16:28
 • wala (gość)

  uwielbiam p. Katarzynę p. Sianeckiego , a zimiński do szkoły .

  02.04.2022 16:19
 • vera (gość)

  wojciech zimiński -ani to słuchać ani oglądać żenada . Najlepiej mu wychodzi machanie nogą. Pani Kasia i Pan Sianecki Super.

  02.04.2022 16:16
 • Aniela Aranin (gość)

  Proszę mi wytłumaczyć dlaczego ludzie tak strasznie pomstują na emerytów? Chodzi mi o 13 i 14 emerytury.13 emerytury dostajemy JEDEN RAZ W ROKU 14 emeryturę dostaliśmy TYLKO 1RAZ.Nikt jakoś, albo raczej prawie nikt nie protestuje że młodzi ludzie dostają dodatki na dzieci CO MIESIĄC na każde dziecko. Żeby nie było nie mam nic do młodych, proszę tylko zwróćcie uwagę jak to na nas emerytów wpływa. Czuję się bardzo upokorzona czuję się jak żebraczka nigdy nie wyciągałam ręki do państwa żeby otrzymać cokolwiek za darmo. Samotnie wychowałam dziecko zasiłku rodzinnego otrzymywałam całe 62 zŁ o ile dobrze pamiętam. Było ciężko ,ale nie wyciągałam ręki po jałmużnę. Musiało wystarczyć i tyle. Proszę zwróćcie uwagę na to i może w jakiś sposób wytłumaczcie przede wszystkim młodym że my emeryci też mamy prawo żyć godnie

  19.01.2022 22:24
 • Pankracy Pankiewicz pan podwójny (gość)

  Pozdrawiam panów Jachimkow posiadam tv panaSonic

  09.01.2022 16:55
 • Dlaczego,ego pan jachimek mówido brata przez "pan strasznie głupio to wygląda! Mój mąż przez to przestał Was oglądać!!!" (gość)

  WypełniĺM!

  24.10.2021 22:18
 • zygfryd szczecin (gość)

  Witam. Czyżby żaden z szacownych dziennikarzy nie doszedł do tego że temat obajtek czy jak mu tam, nie jest problemem samym w sobie. Uważam a chciałbym się mylić, to jest sondaż co się stanie po coviidzie gdy nadejdzie czas jego rozliczeń. Zaginione respiratory, maseczki (miały być tanie ale nie spełniały wymogów a zapłacono lub nie ponieważ czegoś nie spełniały , szczepionki które się zmarnowały ale gdzieś się sprzedały). To nie żart , kiedy się okaże że ta prawa strona będzie posiadała takie majątki że ten obajtek to jakiś pikuś . Kto i jak doszuka się dowodów tej malwersacji , przecież znamy to z panowania reżimu poprzedniej niedalekiej historii . Historia i dowody będą takie jakie zostawi nam panująca władza. Obajtek to taka próbka testu rynku wyborczego- kozioł ofiarny ,tego jak się zachowają wyborcy i naród ,czyli inaczej badanie rynku (kto-co i jak) Będę kończył , choć spostrzeżeń i dewiacji w tym kraju widzę tyle że nie mogę chyba być patriotą do czego nawołują niektórzy CO TO ZA KRAJ W KTÓRYM MIESZKAM !!!

  19.03.2021 18:04
 • Kymen (gość)

  Nie jesteśmy osobiście zainteresowanie problemem, ale jesteśmy zainteresowani nie wprowadzanie dyktatu jednej moralności. Song kobiet na melodię „Warszawskie dzieci” lub inną stworzoną przez Ciebie. Do celów niekomercyjnych udostępniany bezpłatnie.

  KOBIETY POLSKIE

  Kobiety polskie, pójdziemy w bój Za każdy pomysł twój musimy oddać krew Kobiety polskie, pójdziemy w bój Gdy dałeś rozkaz swój, wpadłyśmy wtedy w gniew.

  Nie złamie wolnych nas Jarosław Nie strwoży kobiet choćby chciał. Zakaz aborcji to nie troska Lecz wiwisekcja naszych ciał.

  Kobiety polskie, pójdziemy w bój Za każdy pomysł twój musimy oddać krew Kobiety polskie, pójdziemy w bój Gdy dałeś rozkaz swój, wpadłyśmy wtedy w gniew.

  Nie każcie rodzić dzieci, które Nie będą mogły same żyć. Nie miałeś dzieci ty faszysto O cudzych decydujesz dziś.

  Kobiety polskie, pójdziemy w bój Za każdy pomysł twój musimy oddać krew Kobiety polskie, pójdziemy w bój Gdy dałeś rozkaz swój, wpadłyśmy wtedy w gniew.

  Brutale i cyniczne kukły Nie rządźcie nami, bo nie czas. Będziemy same decydować W sprawach, które dotyczą nas.

  Kobiety polskie, pójdziemy w bój Za każdy pomysł twój musimy oddać krew Kobiety polskie, pójdziemy w bój Gdy dałeś rozkaz swój, wpadłyśmy wtedy w gniew.

  Kobiety polskie, pójdziemy w bój Za każdy pomysł twój musimy oddać krew Kobiety polskie, pójdziemy w bój Gdy dałeś rozkaz swój, wpadłyśmy wtedy w gniew.

  26.10.2020 14:03
 • Marynia (gość)

  Uwielbiam Was !Panie Tomaszu Sianecki pozdrowienia dla Mamy od koleżanki z dzieciństwa.

  06.10.2020 14:34
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 4.0 Głosów: 3

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×