Trefliki

Trefliki, Polska

Serial dla najmłodszych widzów o przygodach sympatycznych stworków - rodziny Treflików: tatusia, mamusi, 4-letniego Treflika i 6-letniej Treflinki.

 • Czas trwania: 28 minut, Gatunek: Program dla dzieci
 • Reżyseria: Kazimierz Wierzbicki

Trefliki w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

 • Kazimierz Wierzbicki Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Przygody Treflików: tatusia, mamusi, 4-letniego Treflika i 6-letniej Treflinki. Rodzina mieszka w domku, do którego przybywa gość - Mały Wujcio. Ma on magiczne moce i pozostaje niewidoczny dla dorosłych. Od tego czasu towarzyszy dzieciom, ale też w tajemnicy wspiera mamę i tatę. Zabiera bohaterów do odległych krain, pomaga zrozumieć otaczający świat. Treflików często odwiedzają krewni i znajomi, z których wielu to intrygujące postaci. Serial zapoznaje dzieci z takimi zagadnieniami jak przyjaźń, szacunek, szczerość i tolerancja.

Rozśpiewane i roztańczone Trefliki w każdym odcinku zapraszają młodego widza na nową przygodę do świata wyobraźni.Ta pozornie zwyczajna rodzina mieszka w małym domku, do którego pewnego dnia przybywa tajemniczy gość - Mały Wujcio. Ma on magiczne moce i pozostaje niewidoczny dla dorosłych. Od tego czasu towarzyszy on dzieciom - 6-letniej Treflince i 4-letniemu Treflikowi.Zabiera małych bohaterów do odległych, tajemniczych krain,jednocześnie pomagając zrozumieć otaczający ich na co dzień świat.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×