W dobrej wierze

Ks. Józef Tischner, Polska 2023

W programie zostaną poruszone tematy związane z religią i wiarą. Widzowie zobaczą ciekawe reportaże i wywiady.

  • Czas trwania: 20 minut, Gatunek: Program religijny

W dobrej wierze w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Na każdy odcinek programu składają się cztery części. Pierwsza część to reportaż odwołujący się do bohatera, miejsca lub wydarzenia, będącego tematem odcinka. Druga część to rozmowa będąca kontynuacją i rozszerzeniem kwestii poruszanych w reportażu. Trzecia część to krótka relacja z tego, co się dzieje się aktualnie w Kościele w Małopolsce. Część czwarta, kończąca odcinek, to "Słowo na niedzielę".

Na każdy odcinek programu "W dobrej wierze" składają się cztery części. Pierwsza część to krótki reportaż odwołujący się do bohatera, miejsca lub wydarzenia, będącego głównym tematem odcinka. Druga część to rozmowa będąca kontynuacją i rozszerzeniem kwestii poruszanych w reportażu. Trzecia część to krótka relacja z tego, co się dzieje się aktualnie w Kościele w Małopolsce. Część czwarta, kończąca odcinek, to "Słowo na niedzielę".

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Bardzo prosimy o przywrócenie emisji serialu Wieczna miłość na godzinę 15:20 w TVP 3, tak jak było wcześniej. Na pewno ogląda ten serial sporo ludzi (w tym również pierwszy raz), zwłaszcza iż jest to jeden z najważniejszych seriali tureckich. Myślę, że ten program może być spokojnie nadawany później, zwłaszcza iż wątpię by oglądało go więcej ludzi.

    05.10.2021 15:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×