Wywiad z Robertem Lewandowskim

Wywiad z Robertem Lewandowskim, Polska

Autorzy rozmawiają z Robertem Lewandowskim, który może pochwalić się największą występów i bramek w historii reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn. Pochodzący z Warszawy zawodnik jest jednym z najlepszym napastników na świecie.

  • Gatunek: Wywiad

Wywiad z Robertem Lewandowskim w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Wyjątkowy wywiad z Robertem Lewandowskim, który może pochwalić się największą występów i bramek w historii reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn. Pochodzący z Warszawy zawodnik jest jednym z najlepszym napastników na świecie. Autorzy poruszają kwestie dotyczące polskiej kadry, gry w Barcelonie, kariery piłkarskiej i wiele innych, które mogą frapować kibiców.

Wyjątkowy wywiad z Robertem Lewandowskim, który może pochwalić się największą występów i bramek w historii reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn. Pochodzący z Warszawy zawodnik jest jednym z najlepszym napastników na świecie. Autorzy poruszają kwestie dotyczące polskiej kadry, gry w Barcelonie, kariery piłkarskiej i wiele innych, które mogą frapować kibiców, między innymi dotyczące "afery premiowej".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×