Liga Mistrzów: Real Madryt - Bayern Monachium [GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO] Real - Bayern STREAM ONLINE

Redakcja Telemagazyn
Real - Bayern TRANSMISJA 1.05.2018. We wtorek Real Madryt rozegra rewanżowym mecz 1/2 finału Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. W pierwszym spotkaniu Bayern przegrał 1:2. Czy Bawarczyków stać będzie na odrobienie strat z własnego boiska? Początek meczu o godz. 20:45. Półfinał Ligi Mistrzów: Real - Bayern TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć mecz Real - Bayern?

Liga Mistrzów: Real - Bayern TRANSMISJA

W pierwszym spotkaniu 1/2 finału Real pokonał na wyjeździe Bayern 2:1. Teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, by pokonani odrobili straty. Rok temu w ćwierćfinale Bayern również przegrał u siebie pierwszy mecz z Królewskimi 1:2, by w rewanżu doprowadzić do dogrywki, którą na swoją korzyść rozstrzygnął jednak zespół Zinedine'a Zidane'a. Realowi pomógł wówczas arbiter Viktor Kassai, który podjął kilka kontrowersyjnych decyzji, przede wszystkim na niekorzyść Bawarczyków.

Na wynik wtorkowej konfrontacji na Santiago Bernabeu na pewno może mieć wpływ Robert Lewandowski. Przed tygodniem w Monachium polski snajper rozczarował. W Bundeslidze "Lewy" strzela gola za golem (w tym sezonie 28 bramek), ale w Lidze Mistrzów się zacina. W tej edycji rozgrywek Lewandowski zdobył na razie tylko pięć bramek. Po raz ostatni trafił w 1/8 finału z Beskitasem.

Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

Plany Bawarczykom psują kontuzje kluczowych graczy. W meczu w Monachium już na samym początku boisko musiał opuścić Arjen Robben, a jeszcze przed przerwą dołączył do niego Jerome Boateng. Wcześniej ze składu wypadli Kingsley Coman i Arturo Vidal, David Alaba, a Manuel Neuer dopiero co wznowił treningi po ponad półrocznej przerwie. W Realu wciąż kuruje się Dani Carvajal. Do treningów z drużyną wrócili za to Isco i Nacho.

Liga Mistrzów: Real - Bayern TRANSMISJA TV i ONLINE

Półfinałowy rewanż Ligi Mistrzów Real - Bayern pokaże na żywo CANAL+. Przedmeczowe studio w CANAL+ od 20:00. Gośćmi Krzysztofa Marciniaka i Rafała Dębińskiego będą Maciej Murawski oraz Grzegorz Mielcarski. Spotkanie prosto z Santiago Bernabeu skomentuje duet: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki. W internecie mecz będzie można obejrzeć na canalplussport.pl.