Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Zwycięstwo na zakończenie

Urszula Kąkol
Na pożegnanie sezonu przed własną publicznością trzecioligowi piłkarze GKS Cartusia Kartuzy pokonali Mieszko Gniezno 3:2.

Emocje były dopiero w drugiej połowie. W 48. minucie bramkarza gości pokonał Paweł Rubin, a cztery minuty później po pięknej akcji kartuskiej drużyny Piotr Zagórski. Jednak długo gospodarze nie cieszyli się dwubramkową przewagą, gdyż w 60. minucie Marcin Mazurek, a dwie minuty później Maxwell Kalu pokonali Krzysztofa Leszka.

W ostatniej minucie po samodzielnej akcji przez całe boisko, lewą stroną Arkadiusz Kordyl wyłożył piłkę do Piotra Zagórskiego. Ten ostatni pokonał bramkarza Mieszka, strzelając zwycięską bramkę dla Cartusii i szczęśliwie kończąc sobotnie spotkanie.

Cartusia Kartuzy - Mieszko Gniezno 3:2 (0:0)

Bramki: 1:0 Paweł Rubin (48), 2:0 Piotr Zagórski (52), 2:1 Marcin Mazurek (60 ), 2:2 Maxwell Kalu (62), 3:2 Piotr Zagórski (90)
Cartusia: Leszek - Kempiński, Rubin (74 Więckiewicz), Przybyszewski, Murawski (70 Kordyl), Zagórski, Klaman, Karasiński, Kołc, Mitura (87 Gruchała), Cegłowski