- Odcinek 370

Polska 2019

Multimedia

Streszczenie odcinka

Mela i Magda toczą wojnę z Dominiką, która według Meli rządzi się w pubie. Atmosfera między barmankami jest fatalna. Magda wpada na pomysł wrobienia Dominiki w kradzież pieniędzy z kasy Addiction. Mimo, że Mela nie zgadza się na taką akcję, Magda realizuje plan. Dominika przyłapana na rzekomej kradzieży wzywa na pomoc Martę. Kobieta ma dość kłótni między dziewczynami i zwalnia Magdę i Melę, Irek stara się walczyć o przyjaciółkę, ale Marta nie daje się przekonać. Tymczasem Kacper po tym, jak Zuza wyrzuciła go z mieszkania za szpiegowanie jej, zatrzymał się u Moniki i Krzyśka. Jest załamany, bo Zuza nie odbiera od niego telefonów. Postanawia walczyć o dziewczynę. Konrad podobnie, nawet prosi Monikę, żeby się z anim wstawiła.

 • Gatunek: Serial fabularno-dokumentalny

19+ w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Żaneta Kussa (gość)

  Spokojnie to tylko prowokacja internetowa nie wkurzaj się XD mg ci podać kanal jeśli nie wierzysz.. No chyba że nie chcesz bym to wstawił na YT

  16.03.2019 23:42
 • Jakie z was dzieci (gość)

  Ludzie, to tylko serial xd jeśli ktoś się podszył to luz typy... Wy już się ciśniecie omg

  16.03.2019 23:41
 • Lana 2666 (gość)

  Żaneta Kussa nie przejmuj się tym że ktoś się podszył pod ciebie na tej stronie to normalka

  16.03.2019 08:26
 • Żaneta Kussa (gość)

  PRAWDZIWY OPIS NIE CZYTAJCIE TEGO CO PISZE TO NIEDOJEBANE DZIECKO NA DOLE!!!

  Mela i Magda toczą wojnę z Dominiką, która według Meli rządzi się w pubie. Atmosfera między barmankami jest fatalna. Magda wpada na pomysł wrobienia Dominiki w kradzież pieniędzy z kasy Addiction. Mimo, że Mela nie zgadza się na taką akcję, Magda realizuje plan. Dominika przyłapana na rzekomej kradzieży wzywa na pomoc Martę. Kobieta ma dość kłótni między dziewczynami i zwalnia Magdę i Melę, Irek stara się walczyć o przyjaciółkę, ale Marta nie daje się przekonać. Tymczasem Kacper po tym, jak Zuza wyrzuciła go z mieszkania za szpiegowanie jej, zatrzymał się u Moniki i Krzyśka. Jest załamany, bo Zuza nie odbiera od niego telefonów. Postanawia walczyć o dziewczynę. Konrad podobnie, nawet prosi Monikę, żeby się za nim wstawiła.

  16.03.2019 02:04
 • Żaneta Kussa (gość)

  Odcinek 370 Irek jest zestresowany w związku z przybyciem do pubu znanego celebryty internetowego Blow'a.Chce by impreza w której udział ma wziąć vloger udała się. Stara nadzorować się wszystko, lecz zdaża się wypadek.Magda źle się czuje.Trafia do szpitala. Ala przyjeżdża do niej by wypytać lekarzy o jej stan. Lekarze podejrzewają u niej raka. Ala się załamuje.

  14.03.2019 19:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×