- Odcinek 371

Polska 2019

Multimedia

Streszczenie odcinka

Meli jest przykro, że straciła pracę w Addiction. Uważa, że pub nie jest już miejscem paczki przyjaciół. Irek wciąż walczy o przyjaciółkę, ale Marta jest nieprzejednana. Poza tym kobieta martwi się o Oskara, z którym od jakiegoś czasu nie ma żadnego kontaktu. Mela postanawia wykorzystać sytuacje, by spróbować robić coś innego. Postanawia zająć się stylizacją paznokci. Nawet zakłada się z Magdą, która z nich zarobi więcej w jeden dzień. Jeśli Mela przegra, musi przefarbować włosy na czarno, jeśli przegrana będzie Magda – ma wystąpić na blogu Meli w różowej sukience Tymczasem Kacper dowiaduje się, że to Monika powiedziała Zuzie o tym, że jej chłopak szpieguje ją przez ukryta kamerkę. Chłopak kłóci się z przyjaciółmi i obraża na nich. Tego samego dnia rzuca się na Konrada i obraża Zuzę. Seba martwi się o kumpla, który coraz bardziej się pogrąża. Wkrótce Kacper pojawia się u mamy Zuzy. Chce, żeby kobieta przemówiła córce do rozsądku.

 • Gatunek: Serial fabularno-dokumentalny

19+ w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Idioci (gość)

  Ogarnijcie się z tymi nazwami... Żałosne... Żaneta Kussa to nie twoje imię! Nie masz do niego prawa i każdy może się tutaj tak nazwać. Ja mg być teraz Małgorzatą Heretyk i każda DZIUNIA może być mną........ Ogar

  16.03.2019 23:46
 • Żaneta Kussa (gość)

  Meli jest przykro, że straciła pracę w Addiction. Uważa, że pub nie jest już miejscem paczki przyjaciół. Irek wciąż walczy o przyjaciółkę, ale Marta jest nieprzejednana. Poza tym kobieta martwi się o Oskara, z którym od jakiegoś czasu nie ma żadnego kontaktu. Mela postanawia wykorzystać sytuacje, by spróbować robić coś innego. Postanawia zająć się stylizacją paznokci. Nawet zakłada się z Magdą, która z nich zarobi więcej w jeden dzień. Jeśli Mela przegra, musi przefarbować włosy na czarno, jeśli przegrana będzie Magda – ma wystąpić na blogu Meli w różowej sukience¶ Tymczasem Kacper dowiaduje się, że to Monika powiedziała Zuzie o tym, że jej chłopak szpieguje ją przez ukryta kamerkę. Chłopak kłóci się z przyjaciółmi i obraża na nich. Tego samego dnia rzuca się na Konrada i obraża Zuzę. Seba martwi się o kumpla, który coraz bardziej się pogrąża. Wkrótce Kacper pojawia się u mamy Zuzy. Chce, żeby kobieta przemówiła córce do rozsądku.

  16.03.2019 02:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×