- Odcinek 393

Polska 2019

Multimedia

Streszczenie odcinka

Niespodziewanie w Addiction pojawia się Adrian Kubacki, którego przyjaciele pamiętają jeszcze z liceum. Adrian jest kelnerem w restauracji, w której na pierwszą nieudaną randkę Mela umówiła się z Kacprem. Teraz Adrian przyszedł odwiedzić znajomą. Chłopak dopytuje o Zuzę, a Konrad szaleje z zazdrości. Kiedy Zuza pojawia się w pubie, Adrian korzysta z nieobecności jej chłopaka i zaczyna ją podrywać. Konrad robi dziewczynie scenę zazdrości. Małkowska uświadamia mu, jak beznadziejnie się zachowuje. Chłopak chce ratować ich związek. Tymczasem Monika Zarzycka zniknęła poprzedniego dnia z domu. Jej ojciec odchodzi od zmysłów, zawiadomił policję, ale prosi również Arka, żeby poszukał dziewczyny. Arek chce, żeby Janek też zaangażował się w poszukiwania córki Zarzyckiego, przecież to z nim dziewczyna jest w ciąży. Wkrótce udaje im się ustalić, że Monika wyjechała na Słowację do kliniki, gdzie zamierza poddać się aborcji. Kiedy docierają na miejsce, nie wiedzą czy nie jest już za późno.

 • Gatunek: Serial fabularno-dokumentalny

19+ w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • michałowska (gość)

  Adrian Kubacki <333 Lovee! Czekałam na tą postać!

  19.04.2019 19:54
 • M (gość)

  Dokładnie tak jak mówisz. Ten wątek z Adrianem typowy zapychacz na jeden odcinek żeby na chwilę znowu skłócić Zuze z Konradem. Wiadomo że oni i tak będą razem

  19.04.2019 15:55
 • Tosia (gość)

  To 19+ jest jeszcze głupsze od Szkoły. Adrian Kubacki? Nie mieli już czego wymyślić. Dobrze mu się układało z Martą, wyszedł na prostą to musieli zrobić z niego jakiegoś taniego podrywacza Zuzy, jakby już nie mieli co zrobić z jej postacią.

  19.04.2019 15:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×