- lista odcinków

USA 2017

Sezon 1

 • Serial po części oparty na osobistych doświadczeniach aktora Marka Feuersteina, który w pewnym okresie swojego dorosłego życia mieszkał w bezpośrednim sąsiedztwie rodziców oraz brata i bratowej, co prowadziło do wielu zabawnych, ale również frustrujących sytuacji. W odcinku: Josh błaga Andrew i Harry'ego, by pozwolili mu zagrać z nimi w racquetballa, po czym dowiaduje się, że ich comiesięczne, wspólne wyjście jest w rzeczywistości przykrywką, by w tajemnicy przed Judy zjeść steki i napić się szkockiej whisky. Tymczasem Eve i Judy z wielką niechęcią spędzają razem swój wolny wieczór.

 • Serial po części oparty na osobistych doświadczeniach aktora Marka Feuersteina, który w pewnym okresie swojego dorosłego życia mieszkał w bezpośrednim sąsiedztwie rodziców oraz brata i bratowej, co prowadziło do wielu zabawnych, ale również frustrujących sytuacji. W odcinku: Judy dowiaduje się, że nowy przyjaciel jej syna to sąsiad z góry, który zalał jej mieszkanie. Stara się zmusić Josha, by wybrał między Luke'iem a nią. Andrew prosi odźwiernego Nicka o pomoc w złożeniu nowego kojca dla Wyatta.

 • Serial po części oparty na osobistych doświadczeniach aktora Marka Feuersteina, który w pewnym okresie swojego dorosłego życia mieszkał w bezpośrednim sąsiedztwie rodziców oraz brata i bratowej, co prowadziło do wielu zabawnych, ale również frustrujących sytuacji. W odcinku: Plany Josha związane z pierwszą udaną randką zostają pokrzyżowane przez Lily, która po wspólnie spędzonej z nim nocy zaprzyjaźnia się z jego rodzicami. Andrew z zaskoczeniem dowiaduje się, że Eve początkowo nie traktowała poważnie ich znajomości, uznając go za faceta na jedną noc.

 • Serial po części oparty na osobistych doświadczeniach aktora Marka Feuersteina, który w pewnym okresie swojego dorosłego życia mieszkał w bezpośrednim sąsiedztwie rodziców oraz brata i bratowej, co prowadziło do wielu zabawnych, ale również frustrujących sytuacji. W odcinku: Josh Roberts, niedawno rozwiedziony aktor, który właśnie zakończył grę w serialu, wprowadza się z powrotem do Nowego Jorku, by ułożyć sobie życie na nowo. Zamieszkuje w apartamencie sąsiadującym z jego rodzicami z jednej strony oraz bratem i bratową oraz ich nowonarodzonym dzieckiem z drugiej.

 • Serial po części oparty na osobistych doświadczeniach aktora Marka Feuersteina, który w pewnym okresie swojego dorosłego życia mieszkał w bezpośrednim sąsiedztwie rodziców oraz brata i bratowej, co prowadziło do wielu zabawnych, ale również frustrujących sytuacji. W odcinku:

 • Serial po części oparty na osobistych doświadczeniach aktora Marka Feuersteina, który w pewnym okresie swojego dorosłego życia mieszkał w bezpośrednim sąsiedztwie rodziców oraz brata i bratowej, co prowadziło do wielu zabawnych, ale również frustrujących sytuacji. W odcinku: Zdeterminowana Judy stara się pomóc synowi w odzyskaniu uwagi Patty, jego byłej prześladowczyni. Okazuje się, że kobieta znalazła sobie nowy obiekt westchnień w osobie zyskującego popularność, młodego aktora, co mocno zraniło uczucia Josha. Tymczasem Andrew i Eve starają się nawiązać intelektualną więź, czytając tę samą książkę.

 • Gdy godziny pracy Harry'ego zostają zredukowane do czterech dni w tygodniu, Josh sugeruje mu, by zapisał się na lekcje aktorstwa. Chce w ten sposób uniknąć spędzania całego dnia w towarzystwie ojca.

 • Josh i Lauren, córka Myry, która jest przyjaciółką Judy, od pierwszego spotkania darzą się sympatią. Wkrótce zdają sobie sprawę, że ich matki musiały mieć swój udział w tym, że się poznali.

 • Josh i Nick instruują przyjaciela, Luke'a, w jaki sposób ma po przyjacielsku zerwać z dziewczyną, Sydney, i jednocześnie nie narazić Josha na utratę trudnego do zdobycia miejsca na jej zajęciach spinningu.

 • Serial po części oparty na osobistych doświadczeniach aktora Marka Feuersteina, który w pewnym okresie swojego dorosłego życia mieszkał w bezpośrednim sąsiedztwie rodziców oraz brata i bratowej, co prowadziło do wielu zabawnych, ale również frustrujących sytuacji. W odcinku: Harry i Judy odwiedzają Josha na planie jego nowego filmu. Ich syn jest przerażony, gdy reżyser, Walter Michaelson, postanawia obsadzić rodziców w rolach drugoplanowych w najważniejszej scenie przez niego granej. Nick daje Andrew lekcje tańca.

 • Serial po części oparty na osobistych doświadczeniach aktora Marka Feuersteina, który w pewnym okresie swojego dorosłego życia mieszkał w bezpośrednim sąsiedztwie rodziców oraz brata i bratowej, co prowadziło do wielu zabawnych, ale również frustrujących sytuacji. W odcinku: Harry i Judy zaskakują swoje dzieci darowując im w prezencie grobowe kwatery. Wkrótce okazuje się, że Josh i Eve nie chcą wykorzystać przeznaczonych dla nich grobów, więc rodzice starają się znaleźć pasującą do nich parę, z którą razem spędzą wieczność. Josh zaczyna umawiać się z siostrą Nicka, Toni.

 • Harry się rozchorowuje, więc Josh musi towarzyszyć Judy we wcześniej zaplanowanym przez rodziców wyjeździe do spa z okazji rocznicy ich ślubu. Na miejscu wszystkim wydaje się, że matka i syn są parą. Podczas wakacji Josh spędza czas z Judy, jak również z Natalie, którą poznał w ośrodku wypoczynkowym.

 • Serial po części oparty na osobistych doświadczeniach aktora Marka Feuersteina, który w pewnym okresie swojego dorosłego życia mieszkał w bezpośrednim sąsiedztwie rodziców oraz brata i bratowej, co prowadziło do wielu zabawnych, ale również frustrujących sytuacji. W odcinku: Josh prosi Nicka, by odebrał z domu opieki babcię Roberts w związku z rodzinnym spotkaniem z okazji Święta Dziękczynienia. Gdy jednak ten przywozi inną staruszkę, rodzina zmuszona jest poradzić sobie z obcą osobą, która wszystkich antagonizuje. Judy zaczyna zdawać sobie sprawę z własnego krytycyzmu. Andrew przygotowuje się do wzięcia udziału w seksownej sesji zdjęciowej do kalendarza.

 • Serial po części oparty na osobistych doświadczeniach aktora Marka Feuersteina, który w pewnym okresie swojego dorosłego życia mieszkał w bezpośrednim sąsiedztwie rodziców oraz brata i bratowej, co prowadziło do wielu zabawnych, ale również frustrujących sytuacji. W odcinku: Eve rywalizuje z Joshem o uwagę Sary, idealnej, nowej niani Wyatta. Wkrótce jednak on zdaje sobie sprawę, że dziewczyna lepiej radzi sobie z dziećmi niż z dorosłymi. Andrew kupuje Harry'emu i Judy nowy telewizor, a oni przypominają sobie, dlaczego wolą oglądać telewizję w osobnych pokojach.

 • Harry i Judy poświęcają Andrew mnóstwo uwagi, gdy ich syn, dzięki wstawiennictwu brata, zostaje zatrudniony jako korespondent medyczny przez lokalną stację telewizyjną. Eve zaczyna mieć dość ciągłego zainteresowania teściów życiem męża, robi wszystko, by skierować uwagę krewnych na Josha.

 • Josh zmienia zamki w drzwiach do mieszkania oraz rozmyślnie nie daje Judy zapasowych kluczy. Wkrótce drzwi przypadkiem się zatrzaskują, a on nie może dostać się do środka. Eve robi wszystko, by znaleźć się na zdjęciu do rodzinnej kartki świątecznej.

Nowsze Starsze

Ocena społeczności: - Głosów: 0

9JKL w telewizji

ZwińRozwiń

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×