- Odcinek 197

Hiszpania 2023

Multimedia

Streszczenie odcinka

Ramon daje do zrozumienia Germanowi, że jest po jego stronie. Cayetana przekupuje Guerrera i zdobywa od niego informacje, iż nie ma pewności, że plan Arandy zostanie zrealizowany. Proponuje Susanie i Victorowi wykup ich nieruchomości, zanim władze miasta zaproponuję im niższą cenę. Tano podsłuchuje jej rozmowę z Felipe i dowiaduje się, że Cayetana już została właścicielką ich mieszkania. Susana donosi Celii, że Tano ukradł jej pieniądze z kasetki. Strażnicy strzelają do protestujących i ranią don Maximiliana.

 • Czas trwania: 41 minut
 • Gatunek: Serial obyczajowy

Akacjowa 38 w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Jeju (gość)

  Mam wrażenie, że scenariusz zakłada, iż pan doktor jest aniołem. Zastanawiam się czy zapomnieli, że nagrane jest jak pan doktor uderzył żonę (choć może nie skatował jej aż tak). Ten śliczny doktorek, niezależnie jak podła potrafiła być Cayetana (o czym on właściwie nie wiedział), ściągnął kochankę do ich domu i obściskiwał z nią w sypialni. Obrzydliwe! Manuela tutaj też wykazała się brakiem empatii i rozumu. Niestety, na ich miłość patrzy mi się źle. No, a poza tym, to czekam na spektakularne odzyskiwanie połkniętego kluczyka od kajdanek przez Rosinę.

  06.10.2023 13:37
 • Maria. Musia (gość)

  Drogie Panie, zwróćcie proszę uwagę, że zarówno Manuela i jej zachowanie jak i Kajetana są ofiarami zachowań ich mężczyzn. Postawcie też siebie na ich miejscu i co? Szkoda, że nie mamy nikogo kto by popracował nad moralnością mężczyzn, uczył szacunku do kobiet i odpowiedzialności za rodzinę, tak np. zgodnie z nauczaniem Jezusa Chrystusa.

  26.09.2023 21:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×