Akta oszustów

Wielka Brytania 0

Program odsłania kulisy działania zuchwałych przestępców. Ukazuje strategie oszukiwania, a także sposoby na uniknięcie odpowiedzialności za popełnione czyny.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Akta oszustów w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Autorzy przyglądają się mistrzom występku. Próbują poznać ich motywy i strategie działania, a także ustalić, jakie przejawiają predyspozycje i cechy osobowościowe. Inteligencja, kreatywność, pewność siebie, dar przekonywania, a także panowanie nad emocjami i radzenie sobie ze stresem to cechy, które pomagają w osiąganiu zamierzonego celu. Nierzadko oszuści są osobami czarującymi, miłymi, budzącymi zaufanie. Z łatwością dostosowują metody oddziaływania do charakterystyki psychologicznej ofiar.

Prawdopodobnie w historii każdego kraju zdarzył się epizod dotyczący oszustwa wszechczasów. I to właśnie sylwetkom najsprytniejszych i najbardziej szkodliwych zbrodniarzach przyjrzymy się bliżej w nowym serialu dokumentalnym „Akta oszustów”. Poznamy motywy i predyspozycje osób, które dzięki niezwykłemu sprytowi, inteligencji i przede wszystkim odwadze przez lata podawały się za kogoś innego budując relację na kłamstwie by wyłudzić pieniądze lub zdobyć kosztowności. Każdy z oszustów by zwieść swoją ofiarę musiał być uroczy, miły i wyrachowany. Bez mrugnięcia okiem potrafił doprowadzić innych do bankructwa lub nawet śmierci maskując ślady zbrodni. Przyjrzymy się mistrzom występku, próbując prześwietlić skomplikowane umysły najbardziej inteligentnych i najniebezpieczniejszych złoczyńców.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×