- streszczenia odcinków

USA 2003

Sezon 5

  • Ally, by ratować firmę z kłopotów finansowych, zwolniła Jenny, która miała najmniej klientów i najmniejsze doświadczenie. Glenn uważa to za zniewagę. Postanawia odejść i zabrać ze sobą swoich klientów. Claire Otoms zwraca się o pomoc w związku ze zwolnieniem jej z pracy z powodu molestowania seksualnego. Ally uświadamia Maddie, która zadaje kłopotliwe pytania związane z seksem.

  • Maddie nieustannie wystawia na próbę cierpliwość Ally, która w końcu postanawia zatrudnić nianię. Ostatecznie decyduje się na pomoc Victora, który nawiązał z dziewczynką bliskie kontakty. Ku niezadowoleniu Nelle, Richard proponuje Ally, by została jego partnerką w kancelarii.

  • W domu Ally pojawia się 10-letnia Maddie Harrington, która twierdzi, że jest jej córką, a urodziła się w wyniku połączenia komórki jajowej, którą Ally zdeponowała w banku. Ostatecznie Maddie wprowadza się do Ally. Richard zajmuje się sprawą mężczyzny oskarżonego o zamordowanie żony.

  • Ally reprezentuje mężczyznę, który włamał się do swojego dawnego mieszkania, aby popełnić samobójstwo. Harvey Hall wierzy, że potrafi latać za pomocą skonstruowanych przez siebie skrzydeł. Właściciel domu pozwala mu zrealizować marzenie. Harriet Pumple robi wszystko, aby znaleźć idealnych partnerów dla Elaine, Richarda, Corretty i Johna.

  • Ally kupiła nowy dom. Richard namawia znajomych, aby pomalowali go w ramach niespodzianki. Prawniczka zajmuje się sprawą mężczyzny, który popadł w długi, kupując niezliczone prezenty żonie.

  • Raymond rozważa zaproszenie Ally na randkę, a John postanawia wyznać kobiecie miłość. Przeżywa rozczarowanie, gdy dowiaduje się, że może liczyć tylko na przyjaźń.

Nowsze

Ocena społeczności: 6.6 Głosów: 20

Ally McBeal w telewizji

ZwińRozwiń

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×