Alpy z lotu ptaka

Alps from above, Francja 2012

Autorzy dokumentu zabierają widzów w podróż wzdłuż najwyższego łańcucha górskiego Europy, sfilmowaną z lotu ptaka przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Alpy z lotu ptaka w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Autorzy dokumentu zabierają widzów w podróż wzdłuż najwyższego łańcucha górskiego Europy, sfilmowaną z lotu ptaka przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Wyprawa zaczyna się w Parku Narodowym Triglav w Słowenii i prowadzi przez kurorty narciarskie Davos i St. Moritz nad brzeg Jeziora Bodeńskiego i do austriackiego Salzburga.

Wielbiciele gór powinni przygotować się na prawdziwą wizualną ucztę. „Alpy z lotu ptaka” to dziesięcioodcinkowa seria, która zabiera widza w podróż wzdłuż najwyższego łańcucha górskiego Europy. Wielka wyprawa zaczyna się w Parku Narodowym Triglav w Słowenii. Podróżując między słoweńską a austriacką stroną Alp, poznamy m.in. pilota Matevža Lenarčiča, Hansa-Joerga Aschabachera, który prowadzi ostatnią na kontynencie tradycyjną łaźnię, Petera Lizziego, opiekuna największej w Europie kolonii nietoperzy oraz adeptkę sztuki rusznikarstwa, Pamelę Moztić. To jednak dopiero początek podróży, która następnie powiedzie widza przez kurorty narciarskie Davos i St. Moritz, nad brzeg Jeziora Bodeńskiego i do austriackiego Salzburga. Do odkrycia pozostaje dzika przyroda Słowenii, Austrii, Niemiec, Szwajcarii i Włoch, imponująca i sfilmowana z lotu ptaka przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Oto spojrzenie na Alpy, jakie nie jest dane zwyczajnym turystom.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×