- streszczenia odcinków

USA 2007

Sezon 5

 • Stan zostawia Francine w domu i robi sobie nocny wypad z chłopakami, który kończy się serią kompromitujących sytuacji. Tymczasem Roger i Hayley wykorzystują swój urok i atrakcyjny wygląd, żeby przyciągnąć uwagę chłopaka z bractwa.

 • Sąsiedzi, Terry i Greg, są poddenerwowani, gdy okazuje się, że ojciec Terry’ego, znany futbolista, Tank Bates, zamierza zawitać do miasta z wizytą. Terry obawia się, że ojciec dowie się o jego orientacji seksualnej i dziecku. Tymczasem Steve uczy się znaczenia frazy: „piwne gogle”.

 • Stan ma już po dziurki w nosie samolubności i wybryków Rogera. Jednak w trakcie rozmowy Roger zdradza mu w tajemnicy, żeby przybył na ziemię w roli „jurora”, którego zadanie ma polegać na podjęciu decyzji o losie rodzaju ludzkiego. Gdy w końcu na jaw wyjdzie prawdziwy cel jego wizyty, Stan nie będzie mógł się powstrzymać od śmiechu.

 • Steve dołącza do drużyny piłki nożnej juniorów, aby sprawić radość Stanowi. Jednak, gdy będący maniakiem rywalizacji Stan, zostaje trenerem tej samej drużyny, Steve zostaje wyrzucony gdyż nie jest zbyt dobry. Z zemsty Steve i Roger zakładają drużynę wyrzutków zagrażającą drużynie Stana.

 • Stan jest podekscytowany, gdyż w końcu udało mu się wybudować samochód jego marzeń - DeLorean. Francine zachęca męża, by wziął ze sobą Steve'a w podróż w poszukiwaniu drzwi do sportowego samochodu. Miła wycieczka zamienia się w polowanie na ostatnią parę drzwi.

 • Gdy Stan zostaje porwany w Kolumbii, Francine martwi się, że już nigdy nie wróci. Jednak udaje mu się ujść cało i powraca do domu. Kłopoty zaczynają się, kiedy wyznaje żonie, że ma zamiar ożenić się ze swoją dentystką, jeśli Hayley zmarłaby przed nim.

 • Steve i jego gang sabotują barmicwę denerwującego kolegi, z zemsty za podrywanie dziewczyny Steve'a, Debbie. Ale gdy Snot zostaje oskarżony o kradzież pieniędzy, musi tłumaczyć się przed rabinem i cała impreza jest zagrożona.

 • Steve zapisuje Stana na turniej rowerowy ojców i synów, ale jego pomysł okazuje się nietrafiony, gdy na jaw wychodzi, iż ojciec Stana nigdy nie nauczył go jeździć na rowerze. Aby naprawić sytuację, Steve postanawia pogodzić Stana z jego ojcem - skazańcem.

 • Roger postanawia przejąć kontrolę nad projektem bliskim sercu Stana - wspólnocie mieszkaniowej. Gdy Roy Rogers McFreely zostaje ogłoszony przewodniczącym organizacji i zaczyna nadużywać władzy, Stan, Hayley i Steve buntują się i postanawiają walczyć o "amerykańskie wartości".

 • Gdy w Langley Falls zostaje zabronione spożycie tłuszczów trans, Stan zostaje zgodnie z prawem odseparowany od swojego ukochanego jedzenia. Zaczyna świecić złym przykładem dla całej rodziny, celowo ignorując obostrzenia i przekraczając granice hrabstwa, aby zaspokoić swoje żarłoczne żądze.

 • Gdy Smithowie usiłują zorganizować rodzinną noc gier, Roger usiłuje się wymigać tłumacząc się wcześniejszymi zobowiązaniami. Zostaje przyłapany na kłamstwie, a Smithowie czują się rozczarowani i jest im przykro, że Roger spędzał czas z innymi rodzinami.

 • Dick daje Stanowi specjalne pigułki, dzięki którym nie będzie musiał sypiać. Ten dodatkowy czas jest mu potrzebny, żeby dopracować grę wideo zatytułowaną "The Beat Man". Francine zostaje biologiem morskim i zaczyna podążać tropem kałamarnicy kolosalnej.

 • Steve cierpi na skoliozę, dlatego zmuszony jest nosić gorset ortopedyczny. Wstydzi się iść w nim do szkoły. Stan, chcąc podtrzymać go na duchu, przyznaje się do tego, że nosi perukę, by ukryć łysinę. Roger zaprasza Francine i Hayley do eleganckiego spa. Ma tylko dwie wejściówki, więc ukrywa Hayley w walizce. Wzbudza to zainteresowanie pewnego detektywa.

 • Budżet CIA na bieżące wydatki zostaje zmniejszony. Roger sugeruje, że Stan powinien interweniować w tej sprawie. Stan postanawia wziąć kredyt na realizację swojego genialnego pomysłu związanego z CIA. Nie podoba się to Rogerowi, który jest gotów zrobić wszystko, by przeszkodzić Stanowi.

 • Hayley zrywa ze swoim chłopakiem. Zrozpaczona po rozstaniu, prosi o pocieszenie Stana, a właściwie jego klona. Sprawy przybierają jednak dziwny obrót, gdy klon zaczyna podrywać również Francine.

 • Steve planuje zemstę na wszystkich popularnych dziewczynach ze swojej szkoły, w tym na swojej byłej dziewczynie, Debbie. Jest bowiem przekonany, że dzięki temu przestaną się one czepiać mniej popularnych uczniów.

 • Stan jest zazdrosny, kiedy dowiaduje się, że Francine była zaręczona z pilotem, którego samolot się rozbił. Nie wie jednak, że mężczyzna żyje. Kiedy wychodzi to na jaw, Francine musi wybrać, z którym z nich chce zostać.

 • Szef Stana przydziela mu coraz więcej obowiązków. Należy do nich również załatwianie jego prywatnych spraw. Stan nie umie mu odmówić i godzi się na takie traktowanie. Rujnuje to romantyczne plany walentynkowe Francine. W końcu kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc Stanowi.

 • Roger zorientował się, że ktoś grzebał w jego kartach kredytowych. Uważa, że osobie, która to zrobiła, chodziło o kradzież jego tożsamości . Za wszelką cenę chce odnaleźć złodzieja. Po kilku dniach poszukiwań wie już, że nie wszystko jest takie, jak mu się wydawało.

 • Trwają przygotowania do urodzin Rogera. Zaskakuje on jednak swoją rodzinę, gdy oznajmia, że właśnie przechodzi okres dorastania. Stan i Francine korzystają z nowoczesnej medycyny, której zadaniem jest złagodzenie bólu rodziców, mających w domu dorastające dzieci.

Nowsze

Ocena społeczności: - Głosów: 0

American Dad! w telewizji

ZwińRozwiń

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×