Aż po sufit!

Aż po sufit!, Polska 2015

"Aż po sufit!" powstał na podstawie australijskiego serialu "Packed to the Rafters". Produkcja opowiada o współczesnej sadze rodzinnej pełnej tajemnic i dynamicznych relacji między bohaterami, których łączą więzy krwi.

 • Gatunek: Serial obyczajowy

7

Ocena redakcji

Serialowa nowość stacji TVN, która ma wypełnić pustkę po „Prawie Agaty”. Sukces tego serialu leży głównie na barkach Edyty Olszówki, która już kilka lat temu, zapracowała sobie na ogromną sympatię widzów, dzięki roli Poli w serialu „Przepis na życie”. Jako Joanna Domirska wydaje się równie wpasowana w postać. Tego niestety nie można powiedzieć o Pazurze.

Aż po sufit! w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

 • Edyta Olszówka jako Joanna Domirska
 • Cezary Pazura jako Andrzej Domirski
 • Karolina Staniec jako Kama Domirska
 • Kamil Szeptycki jako Tomek Domirski
 • Krzysztof Chodorowski jako Łukasz Domirski
 • Erika Kaar jako Natalia Domirska
 • Tadeusz Borowski jako Tadeusz Treder, ojciec Joanny

Opis programu

Minęło już ćwierć wieku od ślubu Joanny (Edyta Olszówka) i Andrzeja (Cezary Pazura) Domirskich. Właśnie ostatnie z trójki ich dorosłych dzieci wyprowadza się z domu. Grozi im syndrom pustego gniazda czy też wreszcie będą wreszcie mogli się nacieszyć sobą oraz wolną chatą? Wygląda jednak na to, że los spłata figla małżonkom Domirskim. Nie mijają bowiem dwie doby, gdy dom znowu zapełnia się domownikami. Dzieci chowają się tu przed problemami miłosnymi czy finansowymi lub po prostu tęsknią za dobrą kuchnią, a ojciec Joanny (Tadeusz Borowski) szuka wsparcia po śmierci żony. Tyle silnych osobowości w jednym domu? Będzie iskrzyć. Ma być również zabawnie i wzruszająco.

W pozostałych rolach m. in. Małgorzata Foremniak, Dorota Segda, Mariusz Bonaszewski.

Reżyserują Bartek Konopka (nominowany do Oskara „Królik po berlińsku”) oraz Julia Kolberger. Producentką jest Dorota Chamczyk („Na Wspólnej”).

Recenzje

 • Serialowa nowość stacji TVN, która ma wypełnić pustkę po „Prawie Agaty”. Sukces tego serialu leży głównie na barkach Edyty Olszówki, która już kilka lat temu, zapracowała sobie na ogromną sympatię widzów, dzięki roli Poli w serialu „Przepis na życie”. Jako Joanna Domirska wydaje się równie wpasowana w postać. Tego niestety nie można powiedzieć o Pazurze.

  7/10

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×