Bardzo ściśle tajne

Top Secret, Top Secret Only, 0

W tym wydaniu historia Nikołaja Pawlenki, który realizując zamówienia wojskowe i strategiczne projekty budowlane w ZSRR sprzeniewierzył miliardy

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Bardzo ściśle tajne w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Kulisy incydentów, które dały impuls do wprowadzenia kluczowych zmian w systemie funkcjonowania służb specjalnych. W programie m.in. historie Nikołaja Pawlenki, który realizując zamówienia wojskowe i strategiczne projekty budowlane w ZSRR sprzeniewierzył miliardy oraz gangstera, który zdemaskował policjantów odpowiedzialnych za morderstwa i kradzieże. Ponadto sprawy, które miały wpływ na wprowadzenie nowych technologii do działań wywiadu i kontrwywiadu, a także nowatorskie systemy bezpieczeństwa wewnętrznego.

Niecodzienna okazja, aby zajrzeć do archiwów i poznać treść tajnych dokumentów odsłaniających kulisy incydentów, które dały impuls do wprowadzenia kluczowych zmian w systemie funkcjonowania służb specjalnych. W programie m.in. historia Nikołaja Pawlenki, który realizując zamówienia wojskowe i strategiczne projekty budowlane w ZSRR sprzeniewierzył miliardy. Prześledzimy także zaskakujące zeznania gangstera, który zdemaskował grupę policjantów-renegatów odpowiedzialnych za serię morderstw i kradzieży. Wnikliwej analizie zostaną poddane sprawy, które miały wpływ na wprowadzenie nowych technologii do działań wywiadu i kontrwywiadu. Przyjrzymy się również, jak działają dziś nowatorskie systemy bezpieczeństwa wewnętrznego oraz poszukiwania zbiegłych kryminalistów.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×