Bindi: opowieści z dżungli

Bindi the Jungle Girl, Australia 2007

Bindi Irwin ma 10 lat, od drugiego roku życia towarzyszyła ojcu na planie filmów przyrodniczych. Kocha zwierzęta i prowadzi własny program, w którym opowiada o swojej pasji.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Bindi: opowieści z dżungli w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Bindi Irwin ma 10 lat, od drugiego roku życia towarzyszyła ojcu na planie filmów przyrodniczych. Kocha zwierzęta i prowadzi własny program, w którym opowiada o swojej pasji. W pierwszym odcinku widzowie zobaczą zagrożone gatunki. Obejrzą, jak weterynarz bada pandę, która cierpi prawdopodobnie z powodu bólu zęba. Będzie też mowa o wyjątkowo rzadkiej pandzie małej i o programach jej rozmnażania w niewoli. Tymczasem w Singapurze naukowcy z powodzeniem pracują nad rozmnażaniem orangutanów, którym grozi zagłada.

Bindi Irwin ma 10 lat, od drugiego roku życia towarzyszyła ojcu na planie filmów przyrodniczych. Kocha zwierzęta i teraz sama prowadzi własny program, w którym opowiada o swojej pasji. W pierwszym odcinku oglądamy zagrożone gatunki zwierząt na całym świecie. Obejrzymy, jak weterynarz bada wielką pandę, która cierpi ogromnie, prowdopodobnie z powodu bólu zęba. Na szczęście, okazuje się, że panda ma jedynie infekcję dziąsła. Będzie też mowa o wyjątkowo rzadkiej pandzie małej i o programach jej rozmnażania w niewoli. Tymczasem w Singapurze naukowcy z powodzeniem pracują nad rozmnażaniem orangutanów, którym grozi zagłada. Kamera śledzi też australijskie węże, które również są na wyginięciu. Na liście zagrożonych zwierząt jest 10 procent gatunków wielorybów. Widzowie mogą podziwiać sfilmowane wombaty w ich środowisku naturalnym, a także będą mieli okazję śledzić operację usunięcia guza przedstawicielowi bardzo rzadkiego gatunku legwanów. Legwanom grozi całkowita zagłada, dlatego należy ratować każde z tych zwierząt.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×