Bliskie i groźne spotkania Steve'a

Deadly 60, Wielka Brytania 2010

Podróżnicy pozostają w Namibii. Tym razem jadą na sawannę, gdzie będą szukać dwóch drapieżnych kotów - lwa i lamparta.

 • Gatunek: Serial dokumentalny
 • Reżyseria: Nikki Waldron

Bliskie i groźne spotkania Steve'a w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • JOHNNY ROGERS Zdjęcia
 • Dan Delor Muzyka
 • Roberto Davide Muzyka
 • Nikki Waldron Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Podróżnicy pozostają w Namibii. Tym razem jadą na sawannę, gdzie będą szukać dwóch drapieżnych kotów - lwa i lamparta. W poszukiwaniu lampartów pomoże im ich znawczyni - Natasza. Chociaż te drapieżniki polują głównie w nocy, ekipa będzie śledzić je w dzień. Następnie podróżnicy natrafią na stado lwów, a w nocy będą próbować znaleźć młodego samca, któremu mają założyć nadajnik.

Ekipa nadal pozostaje w Namibii; tym razem jadą na sawannę. Tam chcą spotkać dwa najgroźniejsze koty: lwa i lamparta. Najpierw szukają lamparta. Pomaga im w tym Natasza, która od 10 lat prowadzi badania lampartów. Mimo że lamparty polują głównie w nocy, ekipa postanawia śledzić je w dzień. Udaje im się sfilmować lamparcicę w czasie burzy z piorunami. Ekipa spędza noc w obozie, otoczonym boma, czyli ogrodzeniem ochronnym z kolczastych gałęzi, które ma za zadanie powstrzymać drapieżniki. Następnego dnia trafiają na stado lwów. Ale najbardziej ekscytującym spotkaniem z tym drapieżnikiem jest nocne poszukiwanie młodego samca, któremu mają założyć nadajnik. Dzięki środkowi usypiającemu, Steve ma okazję dotknąć lwa i pokazać ogromne łapy oraz straszliwe zębiska.

Komentarze

Skomentuj
 • Link w opisie filmu (gość)

  "najszybszą rybę na świecie":

  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/facebook_i_nk_pl_najpopularniejszymi_mediami_238518.html

  Wiadomosci24 - Wiadomości Online, Najświeższe Wiadomości

  Kategorie Najnowsze Popularne Komentowane Galerie Rankingi Społeczność Dodaj

  Wiadomości24 » Cywilizacja » Internet » Facebook i NK.pl najpopularniejszymi mediami społecznościowymi w Polsce 387 miejsce Facebook i NK.pl najpopularniejszymi mediami społecznościowymi w Polsce

  Stanisław Cybruch Data dodania: 2012-07-26 11:28 i Odsłon: 1461 Komentarzy: 0 Ocena: 17 pkt Materiał zredagowany

  Facebook i Nasza Klasa.pl, jako sieciowe giganty mediów społecznościowych, nie mają sobie równych. Google+, który miał zagrozić wszystkim innym, niestety nie spełnił - przynajmniej na razie - pokładanych w nim oczekiwań. W polskiej branży social media, króluje i rozdaje karty silna dwójka gigantów - Facebook i NK.pl. To właśnie one, jako jedyne - według ostatniej badań firmy Megapanel - mogą pochwalić się liczbą realnych użytkowników, przekraczającą 10 milionów. A to znak, że w każdym miesiącu do Facebooka zagląda dwie trzecie, a na strony NK.pl - połowa polskich internautów.

  Niestety, pozostali gracze internetu są daleko za dwójką największych, w tyle. Na świecie sprawa pod tym względem ma się podobnie, łącznie z serwisem trzeciego giganta - Google+. W okresie ostatniego roku, koncernowi z Mountain View udało się przekonać i pozyskać do swojego nowego produktu, ok. 250 milionów użytkowników.

  Tymczasem w Polsce - według szacunków nieoficjalnych - liczba użytkowników sięga miliona. To też nieźle, zważywszy, że mogłoby to pozwolić Google+, gdyby był liczony jako samodzielny byt - na ważne miejsce wśród dwudziestki największych polskich społeczności.

  Nie da się zaprzeczyć rosnącej pozycji Google+, co potwierdzają badania internetowe przeprowadzone pod względem ilości i jakości przez firmę SW Research, dla agencji Think Kong. Wykazują, że w maju 2012 roku, konto w portalu społecznościowym Google, miał co czwarty nasz internauta. Zupełnie inną kwestią jest to, jak na co dzień je wykorzystywał.

  Na tym tle bezapelacyjnym i niekwestionowanym liderem pozostaje jednak Facebook. W maju ten amerykański gigant sieciowy osiągnął spektakularny sukces - "wyprzedził YouTube.pl i po raz pierwszy w historii stał się drugą siłą w polskiej sieci" – informuje serwis Interaktywnie.com.

  Więcej niż Facebook realnych użytkowników - 17,6 miliona - ma jedynie Grupa Google, jako całość. Warto wiedzieć przy tym, że w Grupie Google mieści się także wielka armia użytkowników zaufanej i bardzo popularnej w Polsce, stosunkowo szybkiej i na ogół bezbłędnej, wyszukiwarki internetowej. Dodajmy, że ta kalifornijska firma ma - w ramach polskiego oddziału - Google Polska - swoje centrum badawczo-rozwojowe w Krakowie i centrum innowacji we Wrocławiu oraz niewielkie biuro w Warszawie.

  10.11.2012 04:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×