Casey i Brutus: Spotkania z grizzly

Expedition Wild, 0

W tym odcinku biolog Casey Anderson udaje się na Alaskę, by zaobserwować zachowanie niedźwiedzi grizzly na wolności. Ma zamiar nauczyć Brutusa nawyków podpatrzonych u jego dzikich krewnych.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Casey i Brutus: Spotkania z grizzly w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Biolog Casey Anderson ocalił przed uśpieniem niedźwiadka grizzly, który od tej pory zawsze mu towarzyszy. W tym odcinku Casey udaje się na Alaskę, by zaobserwować zachowanie niedźwiedzi na wolności. Ma zamiar nauczyć przyjaciela nawyków podpatrzonych u jego dzikich krewnych. Brutus jest karmiony kurczakiem i i ciastkami. Ryby zdecydowanie mu nie smakują. Anderson ma nadzieję, że to się zmieni.

Bohaterów programu, bez wątpienia, można uznać za najlepszych przyjaciół - Brutus był nawet świadkiem na ślubie Caseya z aktorką Missi Pyle! Zresztą nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Brutus, to ważący 450 kilogramów niedźwiedź grizzly? Casey Anderson jest prawdziwym znawcą dzikiej przyrody. Po studiach pracował jako dozorca w rezerwatach przyrody i sierocińcach w wielu zakątkach Ziemi. Dorastał w Montanie, gdzie mieszkał w pobliżu Parku Narodowego Yellowstone. Pewnego dnia ocalił przed uśpieniem niedźwiadka wabiącego się Brutus i odtąd zwierzak towarzyszy swojemu dobroczyńcy. W kolejnych odcinkach będziemy śledzić losy Caseya, który obserwuje niedźwiedzie by później zdobytą wiedzą podzielić się ze swoim przyjacielem Brutusem. Na Alasce Casey będzie obserwował zachowanie niedźwiedzi na wolności i ich umiejętności przetrwania. Ma zamiar nauczyć swojego ukochanego Brutusa przynajmniej kilku nawyków, podpatrzonych u jego dzikich krewnych. Wcześniej Brutus był karmiony przez Caseya kurczakiem i ptasim mleczkiem - niedźwiadkowi smakują szczególnie takie słodycze jak pączki i ciastka! Pod względem nawyków żywieniowych Brutus znacząco różni się od niedźwiedzi z Alaski, które jedzą głównie ryby. Brutusowi ryba jednak niespecjalnie smakuje - zdecydowanie wolałby kurczaka!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×