- Odcinek 1

Polska 2020

Multimedia

Streszczenie odcinka

Po raz kolejny życie Joanny Chyłki poważnie się skomplikuje. Po zwolnieniu z kancelarii Żelazny & McVay, bezkompromisowa prawniczka będzie musiała zmierzyć się z nową rzeczywistością. To niełatwe zadanie dodatkowo utrudni fakt, że zostanie wciągnięta w sprawę okrutnego morderstwa... Świat Joanny Chyłki diametralnie się zmieni. Prawniczka będzie musiała stawić czoło nowym problemom, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Zrządzenie losu sprawi, że Chyłka przez przypadek zostanie zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient – Rom Bukano – po stracie żony i córki ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie stanie się jednak głównym podejrzanym w sprawie. W efekcie Chyłka i "Zordon" znowu spotkają się na sali sądowej, ale tym razem staną po przeciwnych stronach barykady. Czy wynik tego starcia będzie z góry przesądzony?

 • Gatunek: Serial kryminalny

Chyłka - Rewizja w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • ola (gość)

  a ja uwazam ze swietny serial. Ogladam z przyjemnoscią bo wciaga. Zadko dzis mozna obejrzec cos ciekawego , nie banalnego. Bede czekac na kolejny odcinek.

  16.02.2021 22:31
 • Bez sensu (gość)

  Znowu pierwszy odcinek

  16.02.2021 19:14
 • buzer-faja (gość)

  Remek...kurva...ale Ci skiepścili knigę...Gorzym zamiast straszyć rozśmiesza...eeeech...

  06.01.2021 21:18
 • Etka (gość)

  Serial jest fatalny. A aktor grający Gorzyma....? To jakiś żart.

  06.01.2021 20:01
 • DDT (gość)

  wora z jajami ukręcić chujowi co napisał scenariusz i wyreżyserował ten gniot! a tej chudej schlampie o wyglądzie wyleniałej szkapy wepchać do obu otworów dolnych butelki po gorzale! na sucho!

  06.01.2021 18:49
 • scefefef (gość)

  Nicpoń mowi ze ejstescie do dupy bo nie ma streszczenia a nicpoń lubi czytac strzeszczenia szczegiolnie ektuur szkolnych bo nie umie czytac wogiole :0

  06.01.2021 12:38

Dodaj komentarz

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×