Ciemna strona miasta

Ciemna strona miasta, Polska 2014

Serial o pracy polskiej policji jakiego jeszcze nie było. Ekipa telewizyjna uczestniczy w najbardziej niebezpiecznych akcjach, które do tej pory były dla niej niedostępne.

  • Gatunek: Serial dokumentalny
  • Reżyseria: Patryk Vega

Ciemna strona miasta w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Patryk Vega Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Serial o pracy polskiej policji jakiego jeszcze nie było. Ekipa telewizyjna uczestniczy w najbardziej niebezpiecznych akcjach, które do tej pory były dla niej niedostępne. Twórcom udało się dotrzeć do świata przestępczego. Pokażą, jak wyglądają kradzieże samochodów, handel narkotykami, wymuszenia rozbójnicze oraz szokujące przestępcze balangi. Widzowie zobaczą kulisy głośnych spraw, poznają charyzmatycznych policjantów, staną oko w oko z polskimi przestępcami.

Udusiłem trzecim odcinku serii widzowie będą mogli przyjrzeć się jednej ze spraw prowadzonych przez oficerów operacyjnych z Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw. Na jednym ze spokojnych osiedli zostaje zamordowana w wannie 40-letnia kobieta. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że była ona przez 20 lat maltretowana fizycznie i psychicznie przez męża. Mężczyzna, jako jedyny miał motyw, ale nie ma na koncie nawet jednego mandatu, a w trakcie zabójstwa żony był w pracy. Wstrząsającą relację przedstawiają: syn zamordowanej, pracodawczyni i przebywający w zakładzie karnym mąż.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 10.0 Głosów: 1

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×