Codzienna radość życia

USA 0

Joyce Meyer naucza Słowa Bożego od 1976 roku. Jest pastorem pomocniczym, a także żoną i matką czwórki dzieci. Jej życie jest świadectwem, a praktyczne nauczanie dotyczy codziennych spraw.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Codzienna radość życia w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Joyce Meyer naucza Słowa Bożego od 1976 roku. Jest pastorem pomocniczym, a także żoną i matką czwórki dzieci. Mówi: "Jezus umarł, aby uwolnić więźniów, a zbyt wielu chrześcijan nie doświadcza zwycięstwa w swym codziennym życiu". Joyce znalazła wolność i zwycięstwo w Słowie Bożym. Pragnie przekazać to bliźnim. Wierzy, że każda osoba, która żyje w zwycięstwie, prowadzi do niego innych. Jej życie jest świadectwem, a praktyczne nauczanie dotyczy codziennych spraw.

Jeśli się zastanawiasz, czy w życiu chodzi o coś więcej... Joyce Meyer ma dobrą wiadomość: Bóg czeka na Ciebie i ma odpowiedź. Joyce Meyer naucza od 1976 roku. Jest znaną pastorką Ruchu Wiary, a także żoną i matką czwórki dzieci. Joyce mówi: "Jezus umarł, aby uwolnić więźniów, ale zbyt wielu chrześcijan nie doświadcza zwycięstwa w swym codziennym życiu". Będąc wiele lat temu w podobnej sytuacji, znalazła wolność i zwycięstwo w Słowie Bożym i pragnie przekazywać tę wolność innym. Programy Joyce Meyer są emitowane w 61 językach w ponad 900 radiowych i telewizyjnych programach na świecie. Przekazuje Słowo Boże w oryginalny i pełen humoru sposób zawierając trafne spostrzeżenia na temat życiowych problemów, z jakimi się zmagamy.

Komentarze

Skomentuj
 • Anna mp. (gość)

  Gdzie można oglądać kazania joyce meyer? Może ktoś wie proszę o podpowiedź.

  13.05.2022 09:54
 • Wiktor (gość)

  Jaki jest e-mail by zamówić książkę?Za odpowiedzi bardzo dziękuję!!!

  15.01.2014 19:29
 • iwona (gość)

  Może ktoś pamięta adres pod który należy podać dane aby otrzymać ksiązkę, z góry bardzo dziekuję

  25.07.2013 19:09
 • Anita (gość)

  Czy ktoś wie, gdzie w internecie znaleźć dzisiejszy odcinek??? Bardzo chciałabym go jeszcze raz zobaczyć.. może ma jakiś numer?

  29.01.2013 21:53
 • dariusz (gość)

  dziękuję za jej program Panu Bogu.

  01.01.2013 10:30
 • Agnieszka (gość)

  Ten program a własciwie Joyce jest niesamowita! Niedawno dopiero dowiedziałam się o jej programie na Religia tv ale juz nie moge doczekać sie nastepnej emisji.Zaczęłam szukac w internecie czy mozna kupić jej nagrane konferencje na DVD ale nic nie znalazłam :(.To jest to czego potrzeba poszukujacym Boga.Dziękuje za jej program :)

  27.09.2012 12:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×