Cuda

Miracles, USA 2003

Jako badacz współczesnych cudów, Paul odkrywa, że zawsze jest jakieś inne, logiczne wyjaśnienie zdarzeń, niż boska interwencja. Razem z Alvą Keelem prowadzą śledztwa nad zjawiskami paranormalnymi.

 • Gatunek: Serial fantastyczny
 • Reżyseria: Bill D'Elia, John Fawcett, Marita Grabiak, Matt Reeves, Michael Ray Rhodes, Paul Shapiro

Cuda w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

 • Bill D'Elia Reżyseria
 • John Fawcett Reżyseria
 • Marita Grabiak Reżyseria
 • Matt Reeves Reżyseria
 • Michael Ray Rhodes Reżyseria
 • Paul Shapiro Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Jako badacz współczesnych cudów, Paul odkrywa, że zawsze jest jakieś inne, logiczne i naukowe wyjaśnienie pewnych zdarzeń, niż boska interwencja. Połączył siły z byłym profesorem Harvardu, Alvą Keelem, i razem prowadzą śledztwa nad zjawiskami paranormalnymi. Mężczyźni pragną posiąść klucz do głębszego poznania tajemnicy. Przy pomocy byłej policjantki Evelyn Santos detektywi są w stanie dotrzeć wszędzie i zrobić wszystko, by znaleźć rozwiązanie i odkryć tajemnicę nadchodzącej "ciemności", zanim będzie za późno.

Jako badacz współczesnych cudów, Paul odkrywa, że zawsze jest jakieś logiczne i naukowe wyjaśnienie pewnych zdarzeń, niż boska interwencja. Z wiarą, która maleje każdego dnia, Paul jest przekonany jedynie o tym, że "nie jesteśmy sami we wszechświecie". Od momentu, kiedy pewien chłopiec uratował mu życie, uzdrawiając go w niewytłumaczalny sposób, płaci za ów dar każdego dnia własnym życiem. Zmagając się ze sobą w walce poznania, ostatecznie połączył siły z byłym profesorem Harvardu, Alvą Keel (Angus Macfadyen) i razem prowadzą śledztwo nad zjawiskami paranormalnymi. Obaj mężczyźni pragną posiąść klucz do głębszego poznania tajemnicy, a raptownie rosnąca liczba niewytłumaczalnych zjawisk mających miejsce na całym świecie, przyprawia o zawrót głowy i strach przed tym, co nieuniknione. Przy pomocy byłej policjantki Evelyn Santos (Marisa Ramirez), detektywi są w stanie dotrzeć wszędzie i zrobić wszystko, by znaleźć rozwiązanie i odkryć tajemnicę nadchodzącej "ciemności", zanim będzie za późno.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×