Cudotwórcy

Gabby i Jim, Kanada

, "Gabby & Jim"), program dokumentalny, Kraj: Canada, ,Remontowi cudotwórcy, bracia bliźniacy: Drew i Jonathan Scott, ruszają z pomocą zdesperowanym parom, które marzą o nowym, własnym lokum. Pomagają znaleźć, kupić i wyremontować stare domy tak, by spełniły marzenia nowych właścicieli. Czy warto kupić budynek w opłakanym stanie? Jak z rudery zrobić luksusowy dom? Czy można spełnić marzenia za niewielkie pieniądze? Dla braci nie ma rzeczy niemożliwych!

  • Gatunek: Serial dokumentalny
  • Reżyseria: Naela Choudhary, Michael Davies

Cudotwórcy w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Naela Choudhary Reżyseria
  • Michael Davies Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Bracia Drew i Jonathan Scottowie są ekspertami w dziedzinie nieruchomości. Dzięki talentowi i wyobraźni potrafią zmienić zniszczone i monotonne wnętrza w piękne i funkcjonalne przestrzenie. Pomagają rodzinom w znalezieniu, kupnie i zmianie mieszkania albo domu w przytulne miejsce do życia. Dzięki temu lokale stają się atrakcyjne cenowo.

Remontowi cudotwórcy, bracia bliźniacy: Drew i Jonathan Scott, ruszają z pomocą zdesperowanym parom, które marzą o nowym, własnym lokum. Pomagają znaleźć, kupić i wyremontować stare domy tak, by spełniły marzenia nowych właścicieli. Czy warto kupić budynek w opłakanym stanie? Jak z rudery zrobić luksusowy dom? Czy można spełnić marzenia za niewielkie pieniądze? Dla braci nie ma rzeczy niemożliwych!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Podobne programy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×