Czekając na apokalipsę

Doomsday Preppers, USA 2014

Spotkanie z trójką ludzi, którzy są przygotowani, aby przetrwać koniec świata. Zgromadzili już zapasy żywności, wody i broni.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Czekając na apokalipsę w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Paul i Gloria zbudowali dom z dziewięciu kontenerów transportowych. Teraz przygotowują się na dzień, w którym biegun północny i południowy zamienią się miejscami, co może spowodować dramatyczne zmian klimatu i klęski żywiołowe. Zgromadzili już zapasy w postaci 23 000 kilogramów żywności, zbudowali betonowy zbiornik zawierający 14 000 litrów deszczówki. Testują też drogę ewakuacji. Chris Nyerges pokaże, w jaki sposób korzysta z bogactwa ziemi, szukając pożywienia i wody pitnej po trzęsieniu ziemi.

Paul Range i jego żona Gloria zbudowali dom z dziewięciu kontenerów transportowych. Teraz przygotowują się na dzień, w którym biegun północny i południowy zamienią się miejscami, co może spowodować dramatyczne zmian klimatu i klęski żywiołowe. Zgromadzili już zapasy w postaci 23, 000 kilogramów żywności, zbudowali betonowy zbiornik zawierający 14, 000 litrów deszczówki. Testują też drogę ewakuacji? Chris Nyerges na pierwszy rzut oka wygląda jak typowy Kalifornijczyk z Los Angeles. W "Czekając na apokalipsę" pokaże jak korzysta z bogactwa ziemi - nawet w miejskiej dżungli - szukając pożywienia i wody pitnej po trzęsieniu ziemi. W odróżnieniu od innych dwudziestokilkuletnich kobiet Megan Hurwitt przygotowuje się do przetrwania kryzysu paliwowego. Wypełniła już wszystkie kąty i zakamarki swojego mieszkania zapasami jedzenia, wody i lekami. Przygotowuje się do obrony przed napastnikami - uczy się strzelać i polować.

Komentarze

Skomentuj
  • zabijaka (gość)

    pikej krul

    23.07.2013 22:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×