Doktor G _ lekarz sądowy

Dr G: Medical Examiner, 0

Praca lekarza sądowego opiera się na współpracy z zespołem ekspertów medycyny sądowej. Doktor Jan Garavaglia ustala przyczyny śmierci na podstawie informacji zebranych przez wielu specjalistów.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Doktor G _ lekarz sądowy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Jan Garavaglia jest patologiem sądowym zajmującym się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Zgłębia tajemnice życia i śmierci, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu i zdobyczy medycyny sądowej. Praca lekarza sądowego jest służbą o ważnym znaczeniu społecznym. W każdym z odcinków pani doktor zajmie się trzema przypadkami tragicznej śmierci.

Zapraszamy na spotkanie z lekarzem sądowym, doktor G. W tygodniu wieczorami oraz podczas weekendów jest oddaną żoną i matką dwóch chłopców, ale w ciągu dnia ten jeden z najsłynniejszych patologów sądowych zajmuje się rozwiązywaniem kryminalnych zagadek. Discovery Channel przedstawia nową serię programów zatytułowaną "Doktor G - lekarz sądowy', która ukazuje kulisy pracy doktor Jan Garavaglia. W tych niezwykle dramatycznych programach doktor G tłumaczy widzom, jakie mogą być przyczyny nagłej i niespodziewanej śmierci. Tajemnice życia i śmierci słynny patolog zgłębia korzystając z najnowocześniejszego sprzętu i zdobyczy medycyny sądowej. Praca lekarza sądowego jest rodzajem służby publicznej o ważnym znaczeniu społecznym. W każdym z odcinków doktor G zajmie się trzema przypadkami tragicznej śmierci. Dla widzów to niecodzienna okazja, aby poznać kulisy pracy patologa oraz granice, do których posuwa się medycyna, mając na uwadze szacunek dla zmarłych ofiar oraz ich rodzin.

Komentarze

Skomentuj
 • Polo (gość)

  JUŻ NIE PRACUJE JEST EMERYTKĄ

  06.03.2021 19:11

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×