Domy Brazylii

Homes of Brazil, Francja 2003

W Brazylii każde miasto ma swój klimat, styl i urok. Można w nich odwiedzić wszystkie atrakcje turystyczne. Kto nie chciałby jednak zobaczyć, co kryje się za zamkniętymi drzwiami prywatnych posesji.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Domy Brazylii w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W Brazylii każde miasto ma swój klimat, styl i urok. Można w nich odwiedzić wszystkie atrakcje turystyczne. Kto nie chciałby jednak zobaczyć, co kryje się za zamkniętymi drzwiami prywatnych posesji. Program został nakręcony w niezwykle pięknych, unikalnych miejscach. Twórcy zapraszają widzów na spotkania z pełnymi pasji właścicielami domów, zdolnymi architektami i kreatywnymi rzemieślnikami. Ukazują różne oblicza Brazylii: od nowoczesnych domów, przez oszałamiające kolonialne rezydencje, luksusowe domki na plaży, aż po zakątki ubogich faveli.

W Brazylii każde miasto ma swój klimat, styl i urok. Można w nich odwiedzić wszystkie atrakcje turystyczne, ale jak często nadarza się możliwość zajrzenia do domów mieszkańców? Tymczasem, kto nie chciałby zobaczyć na własne oczy, co kryje się za zamkniętymi drzwiami prywatnych posesji. Jakie tajemnice kryją się za majestatycznymi fasadami? Program został nakręcony w niezwykle pięknych, unikalnych miejscach. Twórcy zapraszają widzów na spotkania z pełnymi pasji właścicielami domów, zdolnymi architektami i kreatywnymi rzemieślnikami. Ukazują różne oblicza Brazylii: zaczynając od nowoczesnych domów, przez oszałamiające kolonialne rezydencje, luksusowe domki na plaży, aż po zakątki ubogich faveli. Pokazana zostanie futurystyczna architektura Rio i Sao Paulo oraz malownicza wioska Paraty, a także spektakularne rancza położone wzdłuż legendarnego Złotego Szlaku. Program przypadnie do gustu wszystkim widzom, których pasja jest podróżowanie i architektura.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×