Domy marzeń - nad morzem

Fantasy Homes By the Sea, Wielka Brytania

Każdy chciałby mieć wspaniały dom nad morzem. Są ludzie, którzy chcą spełnić marzenia o kupnie domu nad morzem. W wydaniu pieniędzy i zakupie pomoże im słynna brytyjska prezenterka Jenni Falconer.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Domy marzeń - nad morzem w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Każdy chciałby mieć wspaniały dom nad morzem i budzić się rano przy morskiej bryzie. Są ludzie, którzy chcą spełnić swoje marzenia o kupnie domu nad morzem. W wydaniu pieniędzy i zakupie pomoże im słynna brytyjska prezenterka Jenni Falconer. W każdym odcinku prowadząca odwiedza parę, która ma budżet na to by kupić dom nad morzem. Prowadząca przedstawia bohaterom propozycje, które mieszczą się w ich zasięgu cenowym. Ostatecznie to oni podejmują decyzję o zakupie.

Każdy chciałby mieć wspaniały dom nad morzem i budzić się rano przy morskiej bryzie. Są ludzie, którzy chcą spełnić swoje marzenia o kupnie domu nad morzem. W wydaniu pieniędzy i zakupie pomoże im słynna brytyjska prezenterka Jenni Falconer. Jeśli jesteście fanami „Ucieczka na wieś” to na pewno spodobają Wam się także „Domy marzeń - nad morzem”. W każdym odcinku prowadząca odwiedza parę, która ma budżet na to by kupić dom nad morzem. Prowadząca przedstawia bohaterom propozycje, które mieszczą się w ich zasięgu cenowym. Ostatecznie to oni podejmują decyzję o zakupie. Jenni Falconer pokazuje im także nieruchomości, które mogłyby być ich własnością gdyby pieniądze nie były problemem. Tym samym widzowie mają wgląd nie tylko w bardziej rzeczywiste i finansowo realne domy, ale także te fantazyjne, o których można tylko pomarzyć.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×